Jednolôžková posteľ 90 cm - ML Nábytok - Best 17 - Breza + Biela (s roštom a úl. priestorom).
(82.8%)

Parametre a popis produktu

Prevedenie na obrázku: Limetka
Výška: 66 cm
Šírka: 100 cm
Dĺžka: 204 cm
90 x 200 cm
Rozmer vhodného matraca: 90 x 200 cm
Rošt je súčasťou postele.
Hmotnosť: 78 kg
Popis: Posteľ s dvoma zásuvkami a roštom, ktoré je možné namontovať na ľavú, alebo pravú stranu. Posteľ má ABS hrany, ktoré majú dlhú životnosť, odolnosť voči oderu a estetický vzhľad. Sú odolné voči vlhkosti, nedeformujú sa a ani neodlepujú. Matrac nie je v cene. Rozmer matraca pre túto posteľ je 200x90 cm, ktorý je možné dokúpiť v našom e-shope.
Sektorový nábytok Best: je kolekcia moderného nábytku, ktorý je špeciálne určený pre deti a mládež vo veku 5- 16 rokov- Aj keď je definovaná veková skupina, pre ktorú je tento nábytok navrhnutý, môže byť tiež skvelý pre študentov na stredných a vysokých školách. Zvláštnu pozornosť si zaslúži ozdobná lišta a dolný ozdobný sokel, vďaka ktorému zostáva zachovaný veľký úložný priestor v jednotlivých priehradkách a zásuvkách. Použité dekory majú štruktúru "LINEA", ktorá zdôrazňuje prirodzenú kresbu dreva.
60 dní na vrátenie: Ak by vám posteľ náhodou "nesadla", do 60 dní nám ju môžete vrátiť :)

Vlastnosti

FarbaBiela

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Jednolôžková posteľ 90 cm - ML Nábytok - Best 17 - Breza + Biela (s roštom a úl. priestorom). myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 222,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Jednolôžková posteľ 90 cm - ML Nábytok - Best 17 - Breza + Biela (s roštom a úl. priestorom).

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy