Jednolôžková posteľ 90 cm - ML Nábytok - Bonti 15 (s roštom a úl. priestorom).
(79%)

Parametre a popis produktu

Prevedenie na obrázku: Jaseň EKO + Tyrkys
Výška: 69 cm
Šírka: 94 cm
Dĺžka: 204 cm
90 x 200 cm
Rozmer vhodného matraca: 90 x 200 cm
Rošt je súčasťou postele.
Hmotnosť: 63 kg
Popis: Jednolôžková posteľ s dvomi zásuvkami a roštom. Matrac nie je zahrnutý v cene postele. Ten si môžete vybrať a priobjednať v našom internetovom obchode. K posteli si môžete prikúpiť aj bočné čelo postele.
Výška ložnej plochy: výška roštu od zeme 31 cm + výška matraca
pri použití matraca s výškou 15 cm, je výška ložnej plochy 46 cm.
Systém Bonti: Nábytok Bonti ponúka moderný nábytok a je venovaný najmä pre nejmladších členov domácnosti. Starostlivo vybraný dekor jaseň eko zdôrazní jednotlivé farebné časti, ktoré sú navrhnuté ako pre chlapca, tak aj pre dievča. Za zmienku stoja najmä rôzne farby blokov, ktoré si nájdu svoje miesto v každom, aj náročnejšom prostredí. Nábytok je vyrobený z laminovanej dosky vysokej kvality. Je odolný proti poškriabaniu, vlhkosti a vysokej teplote. Obsahuje estetickú úpravu ABS na hranách, ktorá je odolná proti nárazu, vlhkosti, nedeformuje sa a neodlepí.
60 dní na vrátenie: Ak by vám posteľ náhodou "nesadla", do 60 dní nám ju môžete vrátiť :)

Vlastnosti

FarbaHnedá

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Jednolôžková posteľ 90 cm - ML Nábytok - Bonti 15 (s roštom a úl. priestorom). myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 206,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Jednolôžková posteľ 90 cm - ML Nábytok - Bonti 15 (s roštom a úl. priestorom).

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy