Jednolôžková posteľ (váľanda) 90 cm - Mitru - Etile 1 (so 7-zónovým matracom štandard).
(81.2%)

Parametre a popis produktu

Prevedenie na obrázku: Matrac: Pasik 123
Výška: 57-75 cm
Šírka: 94 cm
Dĺžka: 200 cm
Hmotnosť: 56 kg
Popis: Študentská jednolôžková posteľ, ktorá sa svojím prevedením hodí do každej izby mladého človeka. Moderné lôžko má nad úložným priestorom pevný lamelový rošt, na ktorom je uložený matrac. Prístup do úložného priestoru je z bočnej strany váľandy. Súčasťou váľandy sú kovové nožičky v sivej farbe a príjemné tvarované hranaté bočné čelo. Dodávaná so 7-zónovým matracom.
Rozmer lôžka (v.š.h.) 47-57 x 90 x 200 cm
Výška čela: 75 cm
Výška ložnej plochy: 57 cm
7 –zónový matrac: Komfortný 7-zonový viacvrstvový matrac s výškou 20 cm je na jednej strane vybavený komfortnou pamäťovou penou (inak nazývaná „lenivá“ alebo visco pena). Nosnosť matraca je 130 kg.
Výber poťahových látok: Posteľ sa poťahuje jednou Vami vybranou čalúnickou látkou alebo dvomi rozdielnymi látkami. Samostatne sa čalúni matrac postele a samostatne sa čalúni korpus postele. Zadné čelo sa čalúni vo vybranej kombinácií poťahových látok podľa obrázku vybraného modelu postele, alebo iba jednou látkou.
Matrac štandard: 1 vrstva peny
Záloha: Pri výbere iného farebného prevedenia než je na obrázku je požadovaná záloha 50% z ceny produktu s DPH vopred.
60 dní na vrátenie: Ak by vám posteľ náhodou "nesadla", do 60 dní nám ju môžete vrátiť :)

Vlastnosti

Vlastnosti Úložný priestor
Štýl Moderný

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Jednolôžková posteľ (váľanda) 90 cm - Mitru - Etile 1 (so 7-zónovým matracom štandard). myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 290,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Jednolôžková posteľ (váľanda) 90 cm - Mitru - Etile 1 (so 7-zónovým matracom štandard).

Pridať komentár


Alternatívy