Kärcher FC 5 EU 1.055-400.0
(80.6%)
Kärcher FC 5 EU 1.055-400.0
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 134,90 €

Parametre a popis produktu

FC 5

Čistič tvrdých podláh FC 5 s valcami z mikrovlákna a funkciou 2 v 1 na stieranie a odsávanie vlhkej a suchej špiny iba v jednom pracovnom kroku.


Funkcia 2 v 1 čističa tvrdých podláh FC 5 umožňuje stierať a odsávať vlhkú aj suchú špinu iba v jednom pracovnom kroku. Ušetrí sa namáhavé vysávanie vopred – a umývanie potom beží jednoduchšie, dôkladnejšie a rýchlejšie ako nikdy predtým. Automaticky vlhčené rotujúce valce z mikrovlákna špinu pozbierajú a zmes vody a špiny sa súčasne bez prestávky z valcov odsáva. Vďaka tejto samočistiacej funkcii zostávajú počas celej doby čistenia čisté a pripravené na použitie. Avšak čistič tvrdých podláh poskytuje ešte viac presvedčivých argumentov: V porovnaní s bežnými metódami okrem toho ušetrí FC 5 až 85 percent vody a dosahuje lepší čistiaci výkon. Či ide o drevo, kameň alebo plast: FC 5 je možné použiť na každú tvrdú podlahu.

Vlastnosti a výhody


Funkcia 2 v 1

Stieranie bez predchádzajúceho vysávania vďaka zbieraniu vlhkej a suchej špiny iba v jednom pracovnom kroku.

Samočistiaca funkcia pomocou automatické odsávania špiny z valcov

Konštantne čisté valce pre najlepší výsledok čistenia. Vďaka nízkej zvyškovej vlhkosti vyschne podlaha za menej ako 2 minúty.

Kvalitné valce z mikrovlákna

Valce z mikrovlákna sa montujú a demontujú rýchlo a ľahko. Možné pranie v práčke až na 60 °C.

Výbava:
|Systém s 2 nádržami
|Pár čistiacich valcov - žlté
|Univerzálny čistič podláh RM 536 30 ml
|Čistiaca a parkovacia stanica

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Kärcher FC 5 EU 1.055-400.0 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 134,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Kärcher FC 5 EU 1.055-400.0

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy