Kela Kozmetické zrkadlo Jade
(80.4%)
Kela Kozmetické zrkadlo Jade
info Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 19,89 €

Parametre a popis produktu

Stojace zcadlo kozmetickej značky KELA vám bude výborným pomocníkom v kúpeľni. Na jednej strane má bežné zobrazenie, na druhej strane poskytuje 3x zväčšenie. Má praktický stojan s celkovou výškou 33,5 cm. Celkový priemer je 20 cm, priemer zrkadla bez rámu je 15 cm. Zrkadlo je vyrobené z akrylu z radu Jade.Značka KELA bola založená roku 1903 v Nemecku a má viac ako storočnú históriu. Do dnešného dňa získala veľmi silné postavenie nielen na domácom trhu, ale aj vo svete. Jej výrobky pre domácnosť, najmä potom do kúpeľne a kuchyne, sú známe svojím inovatívnym konceptom s nadčasovým dizajnom a nekompromisnou kvalitou.

Vlastnosti

Korokstrieborná

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Kela Kozmetické zrkadlo Jade myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 19,89€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Kela Kozmetické zrkadlo Jade

Zoznam článkov


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.


Alternatívy