Klarstein Audrey Retro retro kombinácia chladničky s mrazničkou, 194 l/56 l, A++, červená
(78.6%)
Klarstein Audrey Retro retro kombinácia chladničky s mrazničkou, 194 l/56 l, A++, červená
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 405,90 €

Parametre a popis produktu

Čas na zmenu, čas na rock'n roll v kuchyni: S retro chladničkou a mrazničkou Klarstein Audrey Retro sa dostanú do modernej kuchyne 50. roky! Zariadenie prinášajúce návrat do 50. rokov poskytuje veľký úložný priestor pre čerstvé aj mrazené potraviny a vizuálne sa drží obľúbeného retro vzhľadu. S objemom 194 litrov v chladiacej časti zariadenie splní každú túžbu skladovania čerstvých potravín. 3 sklenené poschodia, ako aj rošt na fľaše usporiadajú zásoby prehľadne a môžu byť chladené na teplotu 0 až 10 °C. Zóna pre zachovanie dlhšej čerstvosti potravín poskytuje ovociu a zelenine teplotu takmer 0 °C a udržiava ich tým čerstvé a chrumkavé ešte dlhšie. 4 priehradky vo dverách tiež ponúkajú miesto pre nápojové fľaše, poháre s marmeládami, 12 vajíčok a oveľa viac. S objemom 56 litrov poskytuje chladnička s mrazničkou Klarstein Audrey Retro dostatok priestoru pre mrazené pizze, hranolčeky, zeleninu, koláče alebo predvarené jedlo. Pri teplote -18 až -24 ° C je možné skladovať potraviny v 4-hviezdičkovom mraziacom boxe celé týždne. A vďaka funkcii automatického odmrazovania sa dá mraznička jednoducho odmraziť. Zvonku retro, vo vnútri high-tech. Štýlové zariadenie nezaujme len svojím šikovným retro dizajnom: Ako EcoExcellence systém s triedou energetickej účinnosti A++ poteší aj životné prostredie prostredie a Vašu peňaženku. Čerstvosť vo forme rock 'n rollu: S retro kombináciou chladničky s mrazničkou Klarstein Audrey Retro sa kuchyňa stane skutočným retro bistrom z 50. rokov.

Vlastnosti

FarbaČervená
ŠtýlModerný
ŠtýlRetro

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein Audrey Retro retro kombinácia chladničky s mrazničkou, 194 l/56 l, A++, červená myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 405,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein Audrey Retro retro kombinácia chladničky s mrazničkou, 194 l/56 l, A++, červená

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy