Klarstein GN nádoba, 1/2 gastro nádoba, ku grilu Steakreaktor Pro, ušľachtilá oceľ
(79.8%)
Klarstein GN nádoba, 1/2 gastro nádoba, ku grilu Steakreaktor Pro, ušľachtilá oceľ
Bežná cena: 12,90 €

Parametre a popis produktu

Klarstein gastro nádoba predstavuje perfektné príslušenstvo ku grilu Steakreaktor Pro. Je kvalitne spracovaná a výborne do zariadenia zapadne.Miska z ušľachtilej ocele slúži na bezpečné zachytávanie kvapkajúceho tuku, aby vnútro grilu Steakreaktor zostalo čisté. Manipulácia s nádobou je veľmi jednoduchá. Stačí ju vložiť do grilu, hotovo. Po varení nádobu od spoločnosti Klarstein jednoducho očistíte a prakticky uskladníte až do ďalšieho použitia grilu Steakreaktor.Kompaktná a hygienická: gastro nádoba od spoločnosti Klarstein.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein GN nádoba, 1/2 gastro nádoba, ku grilu Steakreaktor Pro, ušľachtilá oceľ myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 12,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein GN nádoba, 1/2 gastro nádoba, ku grilu Steakreaktor Pro, ušľachtilá oceľ

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy

Solis 977.47

Solis 977.47

239,00 €
TEFAL GC451B12

TEFAL GC451B12

136,00 €
Hecht BARREL

Hecht BARREL

119,99 €