Klarstein Limelight, digestor, 120 cm, nástenný digestor, 570 m³/h, dotyková plocha
(81.8%)
Klarstein Limelight, digestor, 120 cm, nástenný digestor, 570 m³/h, dotyková plocha
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 398,90 €

Parametre a popis produktu

Elegantný a praktický zároveň, taký je digestor Limelight od Klarstein. Obohatí každú kuchyňu o ochotného pomocníka pri odstraňovaní pary, dymu a pachov počas varenia. So šírkou 120 cm sa digestor Limelight od Klarstein ideálne hodí pre malé až stredne veľké varné plochy a kuchynské linky. Najvyšší stupeň výkonu odvedie z kuchyne až 570 m³/h, a tak zvládne prípravu niekoľkých chodov. Jednoduchá ovládacia plocha na prednej strane umožňuje výber troch úrovní vetrania. Časovač vypnutia umožňuje, aby sa digestor po varení vyvetral a potom sa automaticky vypol. Dve integrované LED svetlá poskytujú dostatok svetla nad varnou plochou, aby vášniví kuchári presne videli, čo robia. Digestor Limelight je určený na nástennú montáž; potrebný montážny materiál a lišty pre hadicu odsávaného vzduchu sú súčasťou balenia. Digestor môžete jednoducho prestavať na prevádzku s recirkuláciou vzduchu. Dva filtre s aktívnym uhlím sú priamo súčasťou balenia na filtrovanie zápachu. Jasný výhľad v kuchyni: S nástenným digestorom Limelight od Klarstein rýchlo zmiznú pachy jedla, pary a zvyšky mastnoty.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein Limelight, digestor, 120 cm, nástenný digestor, 570 m³/h, dotyková plocha myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 398,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein Limelight, digestor, 120 cm, nástenný digestor, 570 m³/h, dotyková plocha

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy