Klarstein Pizzaiolo Pro, plynový gril na pizzu, 76x143x66cm, šamotový kameň, oceľ, prenosný
(79%)
Klarstein Pizzaiolo Pro, plynový gril na pizzu, 76x143x66cm, šamotový kameň, oceľ, prenosný
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 442,90 €

Parametre a popis produktu

Chrumkavá, prepečená a jednoducho neodolateľne chutná: s plynovým grilom na pizzu Klarstein Pizzaiolo Pro sa la dolce vita vráti späť do vlastnej záhrady alebo na terasu.Chutná pizza pečená na kameni alebo chrumkavý grilovaný chlieb, s grilovacou pecou Klarstein Pizzaiolo Pro sa Vám podaria Talianske špeciality, tak isto ako chlieb, vegetarianske a mäsité špeciality z grilu. Praktický plynový gril pečie alebo griluje pokrmy buď na veľkom 38 x 36 cm šamotovom kameni alebo priamo na 2-dielnej, 46 x 42 cm nerezovej mriežke. Zapálenie plameňa je veľmi jednoduché, pomocou zapaľovania Piezo, takže nemusíte používať žiadny dodatočný plameň. Na jednoduché sledovanie správnej teploty pri varení slúži zabudovaný teplomer. Výkon plameňov sa dá jednoducho regulovať pomocou otočného ovládača. Bočný stolík ponúka so svojimi rozmermi 30 x 48 cm dostatok odkladacieho priestoru pre koreniny, oleje alebo nápoje. Vďaka dvojstennému oceľovému plechu je gril nie len obzvlášť robustný, ale aj dlhodobo udržiava teplo, čím docieli ešte lepšie výsledky. Samozrejme, manipulácia je tiež veľmi dôležitá: plynový gril Klarstein Pizzaiolo Pro sa dá, vďaka 2 kolieskam, ľahko premiestňovať. Vyberateľná miska na zachytávanie tuku uľahčuje čistenie po grilovaní. Zaručené momenty ako v Taliansku: s plynovým grilom Klarstein Pizzaiolo Pro si užívajte príjemné chvíle v záhrade alebo na terase.

Vlastnosti

ŠtýlTaliansky

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein Pizzaiolo Pro, plynový gril na pizzu, 76x143x66cm, šamotový kameň, oceľ, prenosný myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 442,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein Pizzaiolo Pro, plynový gril na pizzu, 76x143x66cm, šamotový kameň, oceľ, prenosný

Zoznam článkov



Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy