Klarstein Tesniaca sada na okná, 3,9 m, zipsové zapínanie, upínacia páska, biela
(82%)
Klarstein Tesniaca sada na okná, 3,9 m, zipsové zapínanie, upínacia páska, biela
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 17,90 €

Parametre a popis produktu

S tesniacou sadou od Klarstein dokážeš z tvojej prenosnej klimatizácie získať ešte viac výkonu. Inovatívna textilná fólia zabraňuje prenikaniu teplého vzduchu a značne zvyšuje efektívnosť klimatizácie. Sada je použiteľná na všetky druhy okien, jedno či vyklopené, otvorené alebo aj šikmé strešné okná. Montáž je pritom veľmi jednoduchá: s upínacou páskou pripevníte textilné tesnenie okolo rámu okna a vďaka dĺžke 3,9 m ju môžete použiť aj na väčšie okná. Zabudovaný zips ponúka aj možnosť, posúvať umiestnenie výfukovej hadice v rámci tesnenia. Ak výfukovú hadicu vytiahnete z tesnenia dovnútra, môžete okno kedykoľvek zatvoriť, bez toho aby ste textilnú fóliu museli odstrániť.Ďalší pozitívny efekt: tesnenie na okno zabraňuje vstupu hmyzu ako sú osy, muchy a komáre, ako aj teplému vzduchu. Prosím berte na vedomie, že tento produkt je určený na použitie s klimatizáciami Pure Blizzard od Klarstein. Okrem toho sa sada dá všeobecne použiť so všetkými klimatizáciami s výfukovou hadicou. Prosim skontrolujte kompatibilitu Vášho zariadenia. 

Vlastnosti

FarbaBiela

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein Tesniaca sada na okná, 3,9 m, zipsové zapínanie, upínacia páska, biela myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 17,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein Tesniaca sada na okná, 3,9 m, zipsové zapínanie, upínacia páska, biela

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy

ETA 1578 90000

ETA 1578 90000

328,99 €