Klarstein Tron Ambience, ostrovčekový digestor, Ø 38 cm, recirkulácia 540 m³/h, LED, čierny
(76.6%)
Klarstein Tron Ambience, ostrovčekový digestor, Ø 38 cm, recirkulácia 540 m³/h, LED, čierny
Bežná cena: 404,90 €

Parametre a popis produktu

Budúcnosť odparovania výparov: ostrovčekový odsávač pár Klarstein Tron Ambience prináša do kuchyne futuristický lesk a zbaví vzduch pár a výparov.Dokonalosť pre kuchynský ostrovček. S odsávačom pár Klarstein Tron Ambience získa otvorená varná plocha posledné luxusné doladenie, keďže názov zariadenia zároveň pomenúva aj jeho program. Digestor voľne visí zo stropu na odolných, 140 cm dlhých oceľových lankách a efektívne sa postará o odstránenie výparov vznikajúcich pri varení. V troch výkonnostných úrovniach neúnavne cirkuluje vzduch s prietokom vzduchu až do 540 m³/h, čím neúnavne odstraňuje z kuchynského vzduchu mastnotou a pachy. Vďaka tomu je ideálny pre veľké priestory americkej ostrovčekovej kuchyne. Pri všetkých výkonnostných úrovniach dodáva zabudované LED diódové osvetlenie varnej plochy svetlé, biele svetlo, zatiaľ čo predný ovládací panel s digitálnym displejom presne zobrazuje jeden zo zvolených výkonnostných stupňov.Ostrovčekový odsávač pár Klarstein Tron Ambience sa vyznačuje dokonale elegantným vonkajším vzhľadom. V dizajne PureAmbience získava okrúhla čierna konštrukcia s jasne osvetleným LED kruhom na varnom ostrove futuristický lesk.Čistý vzduch a elegantný vzhľad: stropný ostrovčekový odsávač pár Klarstein Tron Ambience prinesie do kuchyne žiarivé momenty.Všimnite si, prosím, že tento odsávač pár je určený na recirkulačnú prevádzku a je už už vybavený vhodnými filtrami s aktívnym uhlím.

Vlastnosti

FarbaČierna
ŠtýlLuxusný

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein Tron Ambience, ostrovčekový digestor, Ø 38 cm, recirkulácia 540 m³/h, LED, čierny myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 404,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein Tron Ambience, ostrovčekový digestor, Ø 38 cm, recirkulácia 540 m³/h, LED, čierny

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy