Klarstein Valdosta 6.1, plynový gril, 6+1 horákov, 19,3 kW, celkový výkon
(81.8%)
Klarstein Valdosta 6.1, plynový gril, 6+1 horákov, 19,3 kW, celkový výkon
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 530,90 €

Parametre a popis produktu

Grilovacia sezóna môže prísť: plynový gril Valdosta 6.1 od Klarstein sľubuje výnimočné grilovacie podujatia v príjemnej spoločnosti a ponúka maximálny pôžitok z grilovania v záhrade, na balkóne alebo terase. Vďaka veľkým grilovacím plochám a silnému tepelnému výkonu je príprava jedla čistým pôžitkom z grilovania. Po pripojení plynovej fľaše sa zapaľovanie Piezo vďaka SNAP-JET Ignition-System postará o rýchle zapálenie: stačí stlačiť otočný gombík a gril je pripravený na použitie. Výkonný ohrev šiestich horákov zaručuje výnimočne dobré grilovanie širokej škály potravín. Vďaka vysokým teplotám je mäso zvonka chrumkavé a zvnútra mäkké a jemné. Teplo sa vo vnútri udržiava obzvlášť dobre vďaka dvojstennému veku z práškovanej ocele, zatiaľ čo teplomer neustále poskytuje informácie o aktuálnej teplote. Gril Valdosta 6.1 vám ponúka nielen šťavnaté grilované pochúťky, ale aj maximálne pohodlie počas celého procesu prípravy: má dve bočné police , vďaka kolieskam sa dá ľahko premiestňovať a plynovú fľašu môžete uložiť priamo do spotrebiča. Súčasťou balenia je praktický kryt proti dažďu na čas kedy negrilujete. Výnimočne dobrý a nesmierne výkonný: plynový gril Valdosta 6.1 od Klarstein prináša dokonalosť pri každom grilovaní!

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein Valdosta 6.1, plynový gril, 6+1 horákov, 19,3 kW, celkový výkon myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 530,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein Valdosta 6.1, plynový gril, 6+1 horákov, 19,3 kW, celkový výkon


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy