Klarstein Victoria, digestor, 60 cm, retro dizajn, 644,5 m³/h, 2 LED svetlá
(79%)
Klarstein Victoria, digestor, 60 cm, retro dizajn, 644,5 m³/h, 2 LED svetlá
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 147,90 €

Parametre a popis produktu

Elegantný retro digestor Klarstein Victoria 60 okamžite odstráni pachy z jedla a pary v malých až stredne veľkých kuchyniach. Digestor s dekoratívnymi retro prvkami sa dá používať pri rozlične intenzívnom varení v 3 rôznych výkonnostných úrovniach s maximálnym prietokom vzduchu 644,5 m³/h max. Vďaka prepínateľnému osvetleniu máš dobrý výhľad na varnú dosku. Bočné lišty na zavesenie kuchynských pomôcok a ozdobné gombíky sú praktické a vyzerajú krásne.Digestor Klarstein Victoria 60 predstavuje elegantný akcent v retro štýle a postará sa o dobrý vzduch v kuchyni.

Vlastnosti

ŠtýlRetro

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Klarstein Victoria, digestor, 60 cm, retro dizajn, 644,5 m³/h, 2 LED svetlá myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 147,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Klarstein Victoria, digestor, 60 cm, retro dizajn, 644,5 m³/h, 2 LED svetlá

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy