Kuchynský robot KitchenAid Artisan 5KSM175 zelené jablko
(81.8%)
Kuchynský robot KitchenAid Artisan 5KSM175 zelené jablko

Parametre a popis produktu

POPIS

Kuchynský robot Artisan 5KSM175 od výrobcu KitchenAid je ideálny pre domáce použitie. Robot so sklopnou hlavou má veľmi výkonný 300 W motor, ktorý má veľmi tichú prevádzku a nieje ho takmer počuť. Má 10 rýchlostných stupňov. Na spodnej časti robota je protišmyková gumová podložka, ktorá zabezpečuje stabilitu a bezpečnú prácu. Robot je pomerne ťažký ale to je skvelé, pretože nevibruje ako to je poznať u lacných kuchynských robotov.

Robot Artisan využíva planetárny systém pohybu - to znamená, že sa pohybuje od stredu misy až po jej okraj (čiže sa dostane aj tam, kde by sa za iných okolností nedostala) a tak ingrediencie budú premiešané rýchlo, rovnomerne a dôkladne. Bez problémov vymiesi kysnuté cestá na vianočku, chlieb, žemle, rožky, vyšľahá smotanu, bielky, krémy, pripravíte v ňom aj makrónky. Robot vymiesi naraz približne 2,25 kg cesta. Vo veľkej sklenej mise vyšľaháte aj malé množstvo surovín - nie je potrebné misu nejak podvihovať.

Kuchynské roboty Artisan sú overené generáciami spokojných zákazníkov. Nie je to práve lacná záležitosť ale američania (KitchenAid pochádza z Ameriky) vedia, že si ho kupujú na celý život. Preto práve býva častým darom na svadbách či výročiach. Určite ste ho videli u foodblogerkách, cukrárskych či kuchárskych relácií. Na 100. výročie v americkej dedinke našli pani, ktorá používa ešte predvojnový model.

Robot má retro vzhľad s kvalitnými chrómovými časťami a vďaka oblým hranám sa jednoducho čistí jemne handričkou.

S dokúpením rôznorodého príslušenstva môžete s robotom aj krájať, strúhať, odšťavovať ovocie a zeleninu, mlieť mäso, plniť klobásky, pripravovať zmrzliny a vyrábať dokonca aj skvelé domáce cestoviny! V horizontálnej časti je medzierka kde je možné pripojiť príslušenstvo. Dokonca aj modely čo sa už dlhšie nevyrábajú, tvar hriadeľa a pripojenie sa nikdy nezmenil.

Súčasťou balenia je:


Nerezová misa 5K5THSBP s objemom 4,83 l
, je vyrobená z pevnej a odolnej nerezovej ocele, ktorá je 100% hygienická, nechytá pachu, chute ani farby potravín. S misou sa pohodlne manipuluje vďaka rukoväte, ktorá je prispôsobená prstom. Je vhodná do umývačky, chladničky, a mrazničky. Čiže môžete v mise zmraziť, vychladiť krém či cesto.

 


Nerezová misa 5KB3SS s objemom 3 l
, je vyrobená z pevnej a odolnej nerezovej ocele, ktorá je 100% hygienická, nechytá pachu, chute ani farby potravín. Je vhodná do umývačky, chladničky, a mrazničky. Čiže môžete v mise zmraziť, vychladiť krém či cesto.

 


Nalievací štít 5KN1PS je určený pre misy KB3SS (3l) a Vlastnosti

FarbaZelená
ŠtýlRetro

Viac fotografií a informácií ...

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy

Concept RM5000

Concept RM5000

119,00 €
Sage BFP800

Sage BFP800

459,00 €