Kuchynský robot KitchenAid Artisan 5KSM7580 strieborno sivá Varianta: Robot KitchenAid 5KSM7580 + Sada krájacích nožov 5KSMEMVSC
(79.6%)
Kuchynský robot KitchenAid Artisan 5KSM7580 strieborno sivá Varianta: Robot KitchenAid 5KSM7580 + Sada krájacích nožov 5KSMEMVSC
1 037,00 €

Parametre a popis produktu

POPIS

Kuchynský robot Artisan 5KSM7580 od výrobcu KitchenAid je tých čo pečú veľa, čiže ideálny do cukrárskych výrobní. Pracovná misa sa zdvíha pomocou veľkej páčky na boku robota. Jeho nevídaný výkon 1,3 konskej sily (970 W) a príkon 500 W uspokojí aj najnáročnejších cukrárov. Má veľmi tichú prevádzku a nieje ho takmer počuť. Má 10 rýchlostných stupňov. Na spodnej časti robota je protišmyková gumová podložka, ktorá zabezpečuje stabilitu a bezpečnú prácu. Robot je pomerne ťažký ale to je skvelé, pretože nevibruje ako to je poznať u lacných kuchynských robotov.

Robot Artisan využíva planetárny systém pohybu - to znamená, že sa pohybuje od stredu misy až po jej okraj (čiže sa dostane aj tam, kde by sa za iných okolností nedostala) a tak ingrediencie budú premiešané rýchlo, rovnomerne a dôkladne. Bez problémov vymiesi kysnuté cesto na 8 bochníkov chleba, vianočku, žemle, rožky, vyšľahá naraz 2 l smotany, bielky, krémy, pripravíte v ňom aj makrónky. Robot vymiesi naraz max. 2,2 kg múky. Vo veľkej mise vyšľaháte aj malé množstvo surovín - nie je potrebné misu nejak podvihovať.

Kuchynské roboty Artisan sú overené generáciami spokojných zákazníkov. Nie je to práve lacná záležitosť ale američania (KitchenAid pochádza z Ameriky) vedia, že si ho kupujú na celý život. Preto práve býva častým darom na svadbách či výročiach. Určite ste ho videli u foodblogerkách, cukrárskych či kuchárskych relácií. Na 100. výročie v americkej dedinke našli pani, ktorá používa ešte predvojnový model.

Robot má retro vzhľad s kvalitnými chrómovými časťami a vďaka oblým hranám sa jednoducho čistí jemne handričkou.

S dokúpením rôznorodého príslušenstva môžete s robotom aj krájať, strúhať, odšťavovať ovocie a zeleninu, mlieť mäso, plniť klobásky, pripravovať zmrzliny a vyrábať dokonca aj skvelé domáce cestoviny! V horizontálnej časti je medzierka kde je možné pripojiť príslušenstvo. Dokonca aj modely čo sa už dlhšie nevyrábajú, tvar hriadeľa a pripojenie sa nikdy nezmenil.

Súčasťou balenia je:


Nerezová misa 5K5THSBP s objemom 6,9 l
, je vyrobená z pevnej a odolnej nerezovej ocele, ktorá je 100% hygienická, nechytá pachu, chute ani farby potravín. S misou sa pohodlne manipuluje vďaka rukoväte, ktorá je prispôsobená prstom. Je vhodná do umývačky, chladničky, a mrazničky. Čiže môžete v mise zmraziť, vychladiť krém či cesto. Naraz v nej pripravíte cesto na 8 bochníkov chleba či vyšľaháte 2 l smotany.

 


Nalievací štít 5K7PS je určený pre roboty Artisan 5KSM7580, Heavy Duty 5KSM7591 Využijete ho pri nalievaní či prisypávaní surovín počas mixovania, bez toho aby ste museli zastavovač robot. je vyrobený z polykarbonátu.

 

 

Šľahacia metla 5K7EW je určená na…

Vlastnosti

FarbaSivá
ŠtýlRetro

Viac fotografií a informácií ...

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy

Kenwood KM636

Kenwood KM636

319,00 €