LEGO City Zatknutie v horách 60173
(80%)
LEGO City Zatknutie v horách 60173

Parametre a popis produktu

Naskoč do policajnej helikoptéry a pátraj po zlodejoch v ich horskej skrýši! Pozri sa tam, na to otvorené miesto. Je v tej kadi zlodej alebo sa mi to zdá?! Nabi vystreľovač siete, kým sa vznášaš nad skrýšou, a tvoj parťák to zlaní nadol k prekvapenému zlodejovi. Zaleť trochu nižšie a zamier sieť na druhého zlodeja, ktorý sa snaží utiecť v bugine. Pozor na hladného medveďa, ktorý hľadá med!
Táto skvelá hračka pre deti obsahuje poschodovú skrýšu s otváracími dverami, kaďou, včelím úľom a stĺpom so žeriavom a reťazou, policajnú helikoptéru s otváracou kabínou, dvomi otočnými rotormi, otváracími dverami vzadu, vystreľovačom siete, navijakom s vláknom a hákom, ako aj únikovú buginu zlodeja s miestom na korisť.
Súčasťou sú aj 4 minifigúrky: policajt, pilot a 2 zlodeji plus figúrka medveďa.  

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o LEGO City Zatknutie v horách 60173 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 41,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka LEGO City Zatknutie v horách 60173

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy