LEGO Friends Emma a jej umelecká kaviareň 41336
(79.4%)
LEGO Friends Emma a jej umelecká kaviareň 41336

Parametre a popis produktu

Emma veľmi rada obeduje v umeleckej kaviarni, aby podporila svoju tvorivú stránku a našla inšpiráciu pre svoje ďalšie dielo. Pomôž jej kamarátovi Prankzymu dokončiť jeho grafiti na stene vonku a potom prejdite dovnútra a doprajte si lahodné panini zo sendvičovača. Vezmi si šálku kávy a tortu, zaplať pri pokladni a potom si ich vychutnaj vnútri alebo v rohu s umením alfresco.
LEGO® Friends Emma a jej umelecká kaviareň je miesto, kde sa stretávajú ľudia v mestečku Heartlake a dostávajú sa pri dobrom jedle do tvorivej nálady.
Kultový dizajn tejto zábavnej hračky zahŕňa obrovské panini na streche, zatiaľ čo dnu nájdeš sendvičovač, kávovar, oblasť na sedenie a pokladňu.
Je tu aj vonkajší priestor s umením, ktorý je na pántoch, takže ho môžeš presúvať, a lavička plná malieb pre stáleho grafiti umelca
Obsahuje minifigúrky Emmy a Prankzyho.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o LEGO Friends Emma a jej umelecká kaviareň 41336 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 28,49€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka LEGO Friends Emma a jej umelecká kaviareň 41336

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy