LEGO Juniors Mestské centrálne letisko 10764
(78.6%)
LEGO Juniors Mestské centrálne letisko 10764

Parametre a popis produktu

LEGO Juniors 10764 Mestské centrálne letisko


Objednaj si letenku a dostav sa na LEGO® Juniors 10764 Mestské centrálne letisko! Nalož batožinu na dopravný pás a vyjdi von, kde môžeš sledovať, ako nakladajú poštu a balíky do nákladného lietadla. Pilot sa vyšplhal do kokpitu cestovného lietadla a oznamujú tvoj let! Nastal čas začať dovolenku plnú zábavy so stavebnicami LEGO Juniors!

Vyleť do výšky z Mestského centrálneho letiska, ktoré obsahuje jednoducho zostaviteľný terminál, 2 lietadlá a nákladné auto s palivom z kociek pre začiatočníkov, vozík na batožinu s 2 prívesmi a 5 minifigúrok.

Súčasťou je 5 minifigúrok: 2 piloti, 2 letiskoví robotníci a turista.
Obsahuje letiskový terminál so základňou a stenami z kociek pre začiatočníkov, otváracími dverami, riadiacou vežou, radarom, veterným rukávom a funkčným dopravníkovým pásom na batožinu, svetelné veže s nástrojmi a 4 zostaviteľné pristávacie pruhy.
Ďalej obsahuje 2 lietadlá so základňami z kociek pre začiatočníkov: nákladné lietadlo s točiacimi sa vrtuľami a miestom na náklad a cestovné lietadlo so schodiskom. Okrem toho tu je nákladné auto s palivom so základňou z kociek pre začiatočníkov a vozík na batožinu s 2 odpojiteľnými prívesmi.
Medzi doplnkami nájdeš 4 oranžové kužele, kľúč, navádzaciu palicu, fotoaparát, kanister s olejom, letenku, balík, 3 kufríky, debnu, 3 drahokamy, slúchadlá, kufrík, croissant a vysielačku, ako aj 4 zostaviteľné pristávacie pruhy a vozík s palivom.
Nalož kufre a balíky na dopravníkový pás a otáčaním kolieska ich pošli na vozík na batožinu.
Nalož batožinu alebo balíky na vozík na batožinu a odvez ich do lietadiel.
Roztoč vrtule na nákladnom lietadle, vzlietni a doruč zásielky.
Postav sa na rozjazdovú dráhu a priprav sa na vzlet do oblakov!
Stavebnice LEGO® Juniors sú jednoducho zostaviteľné modely so základňou z kociek pre začiatočníkov a obsahujú jednoduchý návod na pomoc deťom s rýchlym stavaním a hrou.
Stavebnicové hračky LEGO® Juniors sú kompatibilné so všetkými stavebnicami LEGO na tvorivé stavanie.
Letiskový terminál meria viac než 15 cm na výšku, 19 cm na šírku a 6 cm do hĺbky.
Nákladné lietadlo meria viac než 5 cm na výšku, 13 cm na dĺžku a 14 cm na šírku.
Cestovné lietadlo meria viac než 7 cm na výšku, 13 cm na dĺžku a 14 cm na šírku.
Vozík na batožinu s 2 prívesmi meria viac než 3 cm na výšku, 13 cm na dĺžku a 3 cm na šírku.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o LEGO Juniors Mestské centrálne letisko 10764 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 44,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka LEGO Juniors Mestské centrálne letisko 10764

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy