LEGO Juniors Prenasledovanie v Zaneovom nindža člne 10755
(80%)
LEGO Juniors Prenasledovanie v Zaneovom nindža člne 10755

Parametre a popis produktu

Naskoč do Zaneovho člnu a pridaj sa k nemu na honbe za mapou, ktorá vedie k maske!
Ponáhľaj sa ku chrámu, ale dávaj pozor, aby sa nezjavil Chopper Maroon, jeden z Garmadonových synov, na svojej motorke. Tam je a približuje sa! Zastav čln pri móle a ponáhľaj sa hore schodmi do chrámu, no nezabudni na nastražené pasce! Vyhni sa rotujúcim nožom a hadom a pomocou háku z člnu uchyť mapu. Podarí sa ti to skôr, než dorazí Chopper Maroon?
Táto napínavá stavebnica obsahuje časti, ktoré sa ľahko skladajú, vrátane nafukovacieho člna s otočným volantom a reťazou s hákom, motorky, chrámu s otáčajúcimi sa prekážkami, tajných zbraní a mapy.
Táto zábavná hračka pre deti obsahuje tiež jednoduchú príručku na stavanie a hranie a väčšie kusy pre začiatočníkov, ktoré pomôžu mladším deťom oboznámiť sa so stavebnicami.
Súčasťou sú aj 2 minifigúrky:Zane a Chopper Maroon.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o LEGO Juniors Prenasledovanie v Zaneovom nindža člne 10755 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 17,40€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka LEGO Juniors Prenasledovanie v Zaneovom nindža člne 10755

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy