LG F4WT409AIDD
(83.2%)
LG F4WT409AIDD
info Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 399,00 €

Parametre a popis produktu

Smart parná práčka LG F4WT409AIDD v bielej farbe s predným plnením. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 9 kg s maximálnou hlučnosťou 75 dB. Rýchlosť odstreďovania dosahuje 1400 ot./min. Ponúka 14 programov s 9 prídavnými možnosťami. Ovládanie pračky je jednoduché prostredníctvom veľkého dotykového LED displeja a otočného voliča. Možné je ju ovládať aj na diaľku pomocou mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi. Navyše je kompatibilná aj s hlasovým asistenom Amazon Alexa a Google Assistant v anglickom jazyku. Technológia LG Steam odstráni až 99,9% alergénov a roztočov, a zároveň znižuje pokrčenosť bielizne až o 30%.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o LG F4WT409AIDD myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 399,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka LG F4WT409AIDD

Zoznam článkov


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.


Alternatívy