Parametre a popis produktu

Výkonná a šetrná
Kombinovaná chladnička Liebherr CBNef 5715 vďaka systému NoFrost rovnomerne rozdeľuje teplotu a znižuje tak tvorbu námrazy, čím pozitívne vplýva na spotrebu energie. Vďaka svojmu šetrnému chodu je zaraďovaná do energetickej triedy A+++ so spotrebou 195 kWh za rok. Kombinovaná chladnička disponuje dostatočne veľkým úžitkovým objemom a to až 381 litrov. Jej chladiaca časť ponúka čistý objem s kapacitou 275 litrov a mraziaca časť 106 litrov.

Chladiaca a mraziaca časť
Čistý objem chladiacej časti je 275 litrov. V jej vnútornej časti sa nachádzajú 3 poličky, z čoho sú 2 výškovo nastaviteľné. Poličky sú vyrobené zo skla. K dispozícii sú aj 3 poličky vo dvierkach chladničky. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do 2 BioFresh (1 DrySafe, 1 HydroSafe) zásuviek v objeme 108 l, ktoré zaisťujú optimálnu klímu a dlhotrvajúcu čerstvosť potravín a pohodlnú manipuláciu. Pre jednoduchšiu manipuláciu a dokonalý prehľad sú vybavené teleskopickými výsuvmi a LED osvetlením zapusteným do ľavej strany bočnej steny. Popri svojej úspore je LED osvetlenie dostatočne silné na to, aby ste o všetkých potravinách v chladničke mali dokonalý prehľad. Je totiž rovnomerné a zabezpečuje dokonalú viditeľnosť v chladničke. Spodná časť kombinovanej chladničky disponuje mraziacou zónou s objemom 106 l. Vybavená je 3 transparentnými zásuvkami pre mrazenie potravín. Mraziaca kapacita dosahuje 16 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 24 hodín. Zásuvky v mraziacom priestore a pod nimi umiestnené sklenené medzipodlážky môžu byť vyberané. Tak vzniká VarioSpace - praktický systém pre extra ukladací priestor, aby sa rýchlo našiel priestor aj pre najväčšieho moriaka. Automatika SuperCool znižuje chladiacu teplotu na 6 hodín  +2 °C a zabezpečí rýchle ochladenie čerstvo vložených potravín. Spätné prepínanie na normálnu prevádzku je realizované automaticky.

SmartDevice
Zariadenia označené SmartDevice je možné pripojiť do siete SmarDeviceBox, čím získate prístup k ďalším službám a ich ovládanie na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia. SmartDeviceBox je k dispozícii ako príslušenstvo, ktoré je potrebné zakúpiť zvlášť. Zariadenia s písmenom "i" v názve modelu majú štandardne integrované toto zariadenie. 

BioFresh zóna
Technológia BioFresh spoločnosti Liebherr vám umožňuje skladovať potraviny v špeciálnych chladiacich priehradkách, ktoré ponúkajú vhodné podmienky na uchovávanie ovocia, zeleniny, rýb, mäsa aj mliečnych výrobkov. Nastaviteľné hodnoty teploty a vzdušnej vlhkosti zaistí, že sú chute a živiny vášho jedla budú zachované oveľa dlhšie. Chladnička s technológiou BioFresh tiež ponúka veľmi praktické vymoženosti a funkcie vo vnútri chladničky, veľa úložného priestoru a dobrý výhľad na uskladnené potraviny. Nielenže vám chladnička Liebherr pomáha udržať potraviny dlhšie čerstvé, ale navyše aj šetrí váš čas vďaka efektívnemu skladovaniu. Vybavenie pozostáva z 2 priehradok: 1 DrySafe a 1 HydroSafe.

NoFrost
Ak chcete dlhodobo zachovať nutričné hodnoty mrazených potravín NoFrost chladnička vám zaručí mraziaci výkon v profesionálnej kvalite. Z vložených potravín odstraňuje teplo pomocou cirkulujúceho studeného vdzuchu, pričom vlhkosť vzduchu je odvádzaná mimo úložného priestoru. Vnútorný priestor ako aj potraviny zostanú bez námrazy. S NoFrost už nebudete musieť strácať drahocenný čas odmrazovaním mrazničky.

DuoCooling
Chladnička má 2 nezávislé chladiace okruhy s 3 teplotnými zónami. Medzi chladničkou a mrazničkou nedochádza k výmene vzduchu a tým ani k zmiešaniu pachov z potravín v nich uložených. Teplota chladenia sa dá samostatne nastaviť ako v chladiacom priestore, tak v mraziacom. 

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Liebherr CBNef 5715 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 1 529,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Liebherr CBNef 5715

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy

Bosch KGN56XI40

Bosch KGN56XI40

1 067,33 €
Bosch KGN36NW30

Bosch KGN36NW30

450,22 €
Bosch KGN56XI40

Bosch KGN56XI40

1 067,33 €
AEG RDB72321AW

AEG RDB72321AW

299,00 €
LG GSB760PZXZ

LG GSB760PZXZ

830,90 €
Bosch KGV36VL32

Bosch KGV36VL32

495,37 €
Bosch KGN49XW30

Bosch KGN49XW30

811,45 €
LG GBB59WBJZS

LG GBB59WBJZS

499,00 €