Liebherr IKB 2324 122294
(77.4%)
Produkt sa už nepredáva

Parametre a popis produktu

Comfort, A++ , objem chladničky 107 l., BioFresh 59 l., objem mrazničky 16 l., ventilátor. FIX pevné uchycení dveří.

BioFresh – BioFresh zaišťuje optimálnu klimu a superdlhú čestvosť uložených potravín. Pri teplote tesne nad 0°C a ideálnou vlhosťou obsahuje ovocie a zelenina, mäso a ryby svoje zdravé vitamíny a svoju jemnú chuť až trikrát dlhšie. Mikroorganizmy, ktoré spôsobujú kazenie potravín, sa môžu pri teplote tesne nad 0°C rozmnožovať len značne pomalšie ako v konvenčnej chladničke. Tým sa značne predlžuje trvanlivosť potravín uložených v schránke BioFresh. Rôzne potraviny potrebujú pre udržanie trvanlivosti rôzne klimatické pomery. Technológia BioFresh Liebherr ponúka čerstvoť na mieru: Pomocou posuvného regulátoru je možné regulovať vlhosť vzduchu v spodnej zásuvke resp. v oboch spodných zásuvkách, takže je možné dosiahntia správnych klimatichých podmienok pre každú potravinu. Pre optimálne uloženie ovocia a zeleniny musia byť potraviny uložené do HydroSafe nezabalené a šuflík musí byť posuvným regulátorom uzatvorený. Pre optimálne uloženie mäsa, rýb a mliečnych produktov musia byť potraviny uložené do DrySafe zabalené a posuvný regulátor musí byť otvorený.

SmartFrost – Výparník je ovinutý okolo vnútornej nádoby mraziacej časti. To vedie k rovnomernému rozdeleniu teploty, menšia tvorba námrazy a pôsobí pozitívne na spotrebu energie. Vnútorné strany sú obzvlášť hladké a tak ľahko čistiteľné. Vyberateľné sklenené medzipodložky a priehľadné šuplíky umožňujú variabilné usporiadanie vnútorného priestoru. Tak sa dá celý vnútorný priestor použiť ako VarioSpace i pre extra veľké mrazené produkty.

 

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Liebherr IKB 2324 122294 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 1 399,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Liebherr IKB 2324  122294

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy