Parametre a popis produktu

Prevedenie na obrázku: Borovica
Výška: - cm
Šírka: 180 cm
Dĺžka: 200 cm
180 x 200 cm
Rozmer vhodného matraca: 180 x 200 cm alebo 2 ks 90 x 200 cm
Rozmer vhodného roštu: 180 x 200 cm alebo 2 ks 90 x 200 cm
Hmotnosť: 42 kg
Doplnkové rozmery: výška po hornú stranu bočnice: 39 cm
výška uloženia roštu: 28,5 cm
Poznámka: Posteľ je dodávaná bez roštu a matraca. Tie si môžete vybrať a priobjednať z nášho internetového obchodu. Za príplatok si môžete objednať aj úložný priestor.
Materiál: Drevo z borovicového masívu vyniká vysokou stabilnosťou a životnosťou. Je to prvotriedny materiál na výrobu nábytku. Nábytok od firmy Drewmax ocenia tí, ktorí majú radi tradičné a prírodné materiály. Má veľmi výraznú kresbu dreva, ktorá sa mení od svetlého až po jemne načervenaný odtieň. Vyznačuje sa dôkladným spracovaním. Povrchová úprava je robená ekologickým lakom.
Upozornenie: Drevo je prírodný materiál preto farebné odchýlky od vyobrazenia nie sú dôvodom k reklamácii (nakoľko sa jedná o jeho prirodzenú vlastnosť).
60 dní na vrátenie: Ak by vám posteľ náhodou "nesadla", do 60 dní nám ju môžete vrátiť :)

Vlastnosti

Farba Hnedá
Materiál Masív

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Manželská posteľ 180 cm - Drewmax - LK 104 (masív). myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 206,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Manželská posteľ 180 cm - Drewmax - LK 104 (masív).

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy