Parametre a popis produktu

Výška: 49-98 cm
Šírka: 188 cm
Dĺžka: 210 cm
Hmotnosť: 120 kg
Popis: Luxusná manželská posteľ s voľne vloženými matracmi na výklopnom a polohovacom rošte. Otváranie postele je od nôh, veľký úložný priestor z bielej drevotrieskovej dosky je vo vnútri rozdelený na dve časti. Pre komfort ležania si môžete nastaviť plochu pod hlavou až do 5 polôh. Elegantná posteľ je postavená na guľatých drevených nohách s priemerom 9 cm. Výška postele závisí od typu matraca. Dodávaná so 7-zónovými matracmi (luxusná verzia), výška postele je potom 49 cm od podlahy.
Rozmer čela postele (v.š.h.) 98 x 217 x 5 cm
Výška ložnej plochy: 59 cm
Upozornenie: Vyobrazená poťahová látka nie je dostupná. Vyberte si prosím alternatívnu látku zo vzorkovníka.
Luxusný 7 –zónový matrac: Komfortný 7-zonový viacvrstvový matrac v luxusnom prevedení s výškou 20 cm je na jednej strane vybavený komfortnou pamäťovou penou (inak nazývaná „lenivá“ alebo visco pena). Nosnosť matraca je 130 kg.
Výber poťahových látok: Posteľ sa poťahuje jednou Vami vybranou čalúnickou látkou alebo dvomi rozdielnymi látkami. Samostatne sa čalúni matrac postele a samostatne sa čalúni korpus postele. Zadné čelo sa čalúni vo vybranej kombinácií poťahových látok podľa obrázku vybraného modelu postele, alebo iba jednou látkou.
Matrac lux: 3 vrstvy peny: pamäťová, PUR a vysokopružná pena. Na najviac zaťažených miestach má otvory, kde matrac dýcha.
Záloha: Pri výbere iného farebného prevedenia než je na obrázku je požadovaná záloha 50% z ceny produktu s DPH vopred.
60 dní na vrátenie: Ak by vám posteľ náhodou "nesadla", do 60 dní nám ju môžete vrátiť :)

Vlastnosti

VlastnostiÚložný priestor
MateriálDrevotrieska
ŠtýlLuxusný

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Manželská posteľ 180 cm - Mitru - Roma Lux (so 7-zónovým matracom lux). myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 831,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Manželská posteľ 180 cm - Mitru - Roma Lux (so 7-zónovým matracom lux).

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy