NajlacnejsiNabytok ALESSIA čalunená rozkladacia posteľ
(82.4%)
NajlacnejsiNabytok ALESSIA čalunená rozkladacia posteľ
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 400,01 €

Parametre a popis produktu

Rozkladacia posteľ ALESSIA zaujme každého na prvý pohľad. Jej estetické prešívanie doplnené gombíkmi na celej zadnej časti postele vytvára z postele dizajnový kúsok.  Posteľ slúži ako jednolôžko, no skrýva v sebe druhé výsuvné lôžko pre druhú osobu. Obe lôžka sú vhodné pre matrac 200x90 cm, matrace nie sú súčasťou postele, je nutné ich doobjednať. Rozmery (V/Š/H): 92 x 100 x 214 cm. Ostatné rozmery sú uvedené v centimetroch zobrazené písmenami na obrázku.A -214, B -100, C- 90 x 200, D - 3, E - 9, F - 47, G - 50, H - 92 cm.  Záruka 24 mesiacov.

Vlastnosti

KorokRozkladacie
Korokmoderné
Korok78.00 kg
KorokČalúnené
KorokJednolôžká
KorokŠírka 90 cm

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o NajlacnejsiNabytok ALESSIA čalunená rozkladacia posteľ myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 400,01€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka NajlacnejsiNabytok ALESSIA čalunená rozkladacia posteľ

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy