NajlacnejsiNabytok Dizajnová jedáleň BASIC
(80.6%)
NajlacnejsiNabytok Dizajnová jedáleň BASIC

Parametre a popis produktu

Dizajnová jedáleň BASIC je výborným riešením do nadčasového interiéru. Jedinečný vzhľad jednotlivých prvkov zaujme nejedného zákazníka. Je vhodná do všetkých typov interiérov.  Je vyrobená z kvalitných LTD dosiek s ABS hranami. Dosky sú odolné voči mechanickému poškodeniu. Disponuje bezúchytovým otváraním dverí, systémom "push to open". Farebné prevedenie je v spojení grafitu, šedá farba s teplým dreveným dekorom Jackson Hickory. Moderné nožičky nábytku BASIC sú vyrobené z dreva a natreté čiernou farbou. Nohy jedálenského stola sú vyrobené z kovu. Rozmery jedálenskej zostavy (v,h): 185 x 39 cm. Šírka voliteľná. Skladá sa z týchto prvkov: - Dizajnová vitrína BASIC BWT104 - rozmery (š,v,h): 104 x 185 x 39 cm,- Malá komoda BASIC BK104 - rozmery (š,v,h): 104 x 84 x 39 cm,- Moderná komoda BASIC BKD104 - rozmery (š,v,h): 104 x 126 x 39 cm,- Jedálenský stôl BASIC BL140 - rozmery (š,v,h): 140 x 75 x 80 cm. LED osvetlenie nie je v cene vitríny. Je možné si ho dokúpiť. Stoličky nie sú v cene jedálne. Dodávame v demontovanom stave. Záruka 24 mesiacov.

Vlastnosti

ŠtýlModerný
Korok185.00 kg

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o NajlacnejsiNabytok Dizajnová jedáleň BASIC myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 625,12€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka NajlacnejsiNabytok Dizajnová jedáleň BASIC

Zoznam článkov


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy