NajlacnejsiNabytok Dizajnová obývačka BASIC
(78.2%)
NajlacnejsiNabytok Dizajnová obývačka BASIC
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 629,30 €

Parametre a popis produktu

Dizajnová obývačka BASIC je výborným riešením do nadčasového interiéru. Jedinečný vzhľad jednotlivých prvkov zaujme nejedného zákazníka. Je vhodná do všetkých typov interiérov.  Je vyrobená z kvalitných LTD dosiek s ABS hranami. Disponuje bezúchytovým otváraním dverí, systémom "push to open". Farebné prevedenie je v spojení grafitu, šedá farba s teplým dreveným dekorom Jackson Hickory. Moderné nožičky nábytku BASIC sú vyrobené z dreva a natreté čiernou farbou.  Rozmery obývacej zostavy (v,h): 185 x 39 cm. Šírka voliteľná. Skladá sa z týchto prvkov: - Vysoká vitrína BASIC BWT54 - rozmery (š,v,h): 54 x 185 x 39 cm,- Malá komoda BASIC BK104 - rozmery (š,v,h): 104 x 84 x 39 cm,- TV stolík BASIC RTV BRTV154 - rozmery (š,v,h): 154 x 57 x 39 cm,- Kombinovaná komoda BASIC BK154 - rozmery (š,v,h): 154 x 84 x 39 cm,- Závesná polička BASIC BP104 - rozmery (š,v,h): 104 x 12 x 19 cm. LED osvetlenie nie je v cene vitríny. Je možné si ho dokúpiť. Konferenčný stolík nie je v cene obývacej zostavy. Môžete si ho u nás dokúpiť. Dodávame v demontovanom stave. Záruka 24 mesiacov.

Vlastnosti

ŠtýlModerný
Korok195.00 kg

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o NajlacnejsiNabytok Dizajnová obývačka BASIC myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 629,30€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka NajlacnejsiNabytok Dizajnová obývačka BASIC


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy