NajlacnejsiNabytok KOSTKA čalúnená taburetka Alova 37
(80%)
NajlacnejsiNabytok KOSTKA čalúnená taburetka Alova 37
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 31,78 €

Parametre a popis produktu

KOSTKA je čalúnená taburetka v minimalistickom štýle. Je jednoduché nájsť jej miesto vo Vašej domácnosti. Poslúži Vám podľa potreby v každej z Vašich izieb. Využijete ju v obývačke pri návštevách, v detskej izbe pri hraní, v chodbe pri obúvaní, či v spálni na odloženie Vášho oblečenia. KOSTKA je praktickým nábytkom, vyrobeným v jednoduchom dizajne. Je vyrobená z kvalitných materiálov.  Pohodlné sedenie je zabezpečené vďaka vysoko pevnej PUR pene. Taburetka je čalúnená kvalitnou látkou Alova 37. Rozmery taburetky (v/š/h): 36 x 51 x 51 cm. Záruka 24 mesiacov.

Vlastnosti

Hmotnosť8.00 kg
Úložný priestorbez úložného priestoru

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o NajlacnejsiNabytok KOSTKA čalúnená taburetka Alova 37 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 31,78€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka NajlacnejsiNabytok KOSTKA čalúnená taburetka Alova 37

Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy