NajlacnejsiNabytok Matrac HERCUL 160x200 cm
(82%)
Produkt sa už nepredáva

Parametre a popis produktu

Matrac HERCUL je pre ľudí, ktorí majú radi, či potrebujú naozaj vyššiu tuhosť. Zaručuje špičkový spánok aj pri väčšom zaťažení.  Matrac má hustotu H4 - tuhý, jednostranný. Je 5 zónový a má antibakteriálny poťah. Je vyrobený zo studenej peny, spajaná RE pena a kokos.  Výška matraca je 20 cm. Nosnosť matraca je až 180 kg. Matrac má rozmery: 160 x 200 cm. Ak máte záujem o inú veľkosť matraca, viď. podobné produkty.  Masážny povrch podporí prekrvenie vášho svalstva pre každodennú regeneráciu. Vďaka svojej vysokej nosnosti sa navyše vyrovná aj s vyššou záťažou.  Záruka 5 rokov.

Vlastnosti

Korok40.00 kg
KorokStudená pena
KorokSnímateľný prateľný
KorokZvýšená nosnosť>120 kg
KorokTuhšie

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o NajlacnejsiNabytok Matrac HERCUL 160x200 cm myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 581,15€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka NajlacnejsiNabytok Matrac HERCUL 160x200 cm

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy