NajlacnejsiNabytok Matrac MEDI VITA KOMBI 20cm 80x190/200 cm
(81.8%)
Produkt sa už nepredáva

Parametre a popis produktu

Medi Vita Kombi je matrac, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám. Latexový matrac reaguje na rozdielne krivky ľudského tela. Kokosovo-latexová doska poskytne v oblasti okolo panvy potrebné spevnenie vašej chrbtice. V oblasti ramien a kolien vás naopak vďaka zmäkčeniu nebude nič tlačiť.  Je pre vás ideálnym riešením, pokiaľ vyznávate aktívny životný štýl. Jadro je odolné proti plesnam, roztočom a baktériám, čo ocenia predovšekcýh alergici. Matrac má z jednej strany hustotu H3 - tuhší a z druhej H2 - stredný. Je dvojstranný. Poťah je ľahko prateľný. Má mäkšiu ramennú oblasť.  Matrac je 5 zónový, má antibakteriálny poťah a antialergénnu úpravu. Je vyrobený z materiálov latex a kokos. Výška matraca je 20 cm. Nosnosť matraca je 130 kg.  V tejto cene sú na výber matrace: 80x190 cm, 80x200 cm. Ak máte záujem o inú veľkosť matraca, viď. podobné produkty.  Záruka 5 rokov.

Vlastnosti

Korok30.00 kg
Korok90 cm
KorokZvýšená nosnosť>120 kg
KorokTuhšie
KorokLatexové
KorokStredné

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o NajlacnejsiNabytok Matrac MEDI VITA KOMBI 20cm 80x190/200 cm myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 483,13€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka NajlacnejsiNabytok Matrac MEDI VITA KOMBI 20cm 80x190/200 cm

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy