NajlacnejsiNabytok Matrac NOVA 22, poťah SNOW, 80x200 cm
(80.4%)
NajlacnejsiNabytok Matrac NOVA 22, poťah SNOW, 80x200 cm
Bežná cena: 154,88 €

Parametre a popis produktu

Obojstranný sendvičový matrac NOVA so snímateľným a pratelným poťahom SNOW. Rozdielna tuhosť pien na ložných plochách umožňuje výber mäkšej alebo tvrdšej strany. Jedna ložná plocha je vyrobená zo studenej peny, ktorá je svojim antidekubitným prierezom rozdelená do 7 anatomických zón. Stred matraca tvorí veľmi pevná polyuretánová pena. Druhá strana je z kvalitnej VISCO pamäťovej peny, ktorá má taktiež 7 - zónovú profiláciu, umožňujúcu prevzdušnenie lôžka a napomáha uvoľneniu svalstva.Matrac garantuje optimálnu oporu tela, dokonalé prevzdušnenie a je využiteľný i ako prevencia vzniku preležanín.Matrac je vyrobený z certifikovaných materiálov najvyššej kvality. Rozmer matraca 80 x 200 cm.- Doporučená nosnosť - 140 kg- Výška jadra - 22 cm- Doporučenie uloženia - pevný alebo polohovací lamelový rošt Záruka 2 roky.

Vlastnosti

Hmotnosť20.00 kg
TypSendvičové

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o NajlacnejsiNabytok Matrac NOVA 22, poťah SNOW, 80x200 cm myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 154,88€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka NajlacnejsiNabytok Matrac NOVA 22, poťah SNOW, 80x200 cm

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy