Nastaviteľné švihadlo inSPORTline JR7001
(78.6%)
Nastaviteľné švihadlo inSPORTline JR7001
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 11,00 €

Parametre a popis produktu

Nastaviteľné švihadlo inSPORTline JR7001 je stálym doplnkom gymnastiky a s jeho pomocou je možné robiť veľa druhov kondičných cvičení. Tým najčastejším sú preskoky krúžiaceho švihadla. Vykonávaním tohto cviku dynamicky posilňujete svalstvo nôh a súčasne rozvíjate a posilňujete činnosť vnútorných orgánov, obehového, dychového a termoregulačného systému. Tento jednoduchý, ale maximálne efektívny cvik Vás núti k pravidelnému rytmu dýchania a výrazne prispieva k zlepšeniu kĺbovej pohyblivosti. Jeho veľkosť je ľubovoľne nastaviteľná, a preto je vhodné pre deti i dospelých, malých aj vysokých.


Technický popis:

  • švihadlo pre všestranné kondičné cvičenie, posilňovanie dýchania a činnosti kĺbov 
  • zaisťuje ideálne hladký pohyb pri preskokoch 
  • možnosť ľubovoľného skrátenia švihadla 
  • vyrobené zo zdravotne neškodných materiálov 
  • oceľové lanko
  • maximálna dĺžka švihadla: 2,95 m

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Nastaviteľné švihadlo inSPORTline JR7001 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 11,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Nastaviteľné švihadlo inSPORTline JR7001


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy