OneConcept Fish Basket, grilovací kôš, 2 kusy, príslušenstvo pre Kebab Master Pro, nerezová oceľ
(78.8%)
OneConcept Fish Basket, grilovací kôš, 2 kusy, príslušenstvo pre Kebab Master Pro, nerezová oceľ
Bežná cena: 17,90 €

Parametre a popis produktu

Skutočný kebabový majster dokáže všetko – dokonca aj prípravu rýb, filiet i steakov. Jednoducho stačí naplniť grilovací kôš oneConcept Fish Basket, nasadiť ho na otočný ražeň a príprava sa môže začať!Grilovací kôš (klietka) oneConcept Fish Basket slúži na jednoduchú prípravu rýb a steakov, navyše úplne bez potreby ich napichnutia na ražeň. Suroviny vložíte alebo nastoknete do nerezovej klietky neovplyvňujúcej chuť, a hotovo. Dvojdielny set umožňuje prípravu dvojitej porcie.Vyťažte z grilu Kebab Master Pro ešte viac: grilovací kôš oneConcept Fish Basket otvára nové možnosti pri grilovaní.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o OneConcept Fish Basket, grilovací kôš, 2 kusy, príslušenstvo pre Kebab Master Pro, nerezová oceľ myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 17,90€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka OneConcept Fish Basket, grilovací kôš, 2 kusy, príslušenstvo pre Kebab Master Pro, nerezová oceľ

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy

Hecht FIRE 2

Hecht FIRE 2

144,99 €