Parametre a popis produktu

Predstavenie vysávača Xiaomi Roidmi S1E
Tento praktický a dizajnovo pokročilý tyčový vysávač vám hravo pomôže s upratovaním vašej domácnosti. Je vhodný na všetky typy podláh. Na filtráciu používa HEPA filter, jeho maximálna hlučnosť je 83 dB a jeho výdrž na jedno nabitie je až 40 minút. Ďalej ponúka dva sacie režimy a ergonomickú rukoväť na pohodlné držanie.


Ultraľahký
Tyčový vysávač Xiaomi Roidmi S1E váži iba 2,4 kg a spoločne s ergonomickou rukoväťou vám zabezpečí menej vyčerpávajúce upratovanie.


Silný motor v krásnom kabáte
Bezkefkový motor s 80 000 otáčkami za minútu a silou sania 100 aW sa spoľahlivo postará o každé smietko v jeho ceste.


Veľká výdrž
Vďaka 2200 mAh Li-Ion batérii zvládne 40 minút vysávania v normálnom režime a 10 minút v režime MAX. Plne sa nabije iba za 2,5 hodiny.


Filtrácia
Viacúrovňový systém čistenia vzduchu s hĺbkovou ochranou pred prachom, vlasmi a nečistotami. Filtruje 99 % čiastočiek prachu do veľkosti 0,3 μm. Vytvorte bezpečné a čisté prostredie u vás doma.


Flexibilná kefová hubica
Flexibilná podlahová kefa prenikne do všetkých zákutí, ako sú rohy, pozdĺž stien, pod posteľou a pod.


Uloženie a nabíjanie v jednom kroku
Vďaka magnetickej nabíjačke na stenu bude uloženie a nabíjanie vášho vysávača ešte jednoduchšie.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Roidmi S1E myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 219,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Roidmi S1E

Zoznam článkov

8 tipov, ako predĺžiť životnosť vysávača

8 tipov, ako predĺžiť životnosť vysávača

Upratovanie chce mať mnoho ľudí z krku čo najskôr, a preto vysávajú aj to, čo by mali pozametať, ťahajú vysávač z jednej miestnosti do druhej, čím napínajú prívodný kábel a filtre tiež nečistia tak často, ako by si zaslúžili. Čo s tým?

Dátum: 07.03.2019

Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.


Alternatívy