Samsung RF50A5202B1/EO
(79.2%)
Samsung RF50A5202B1/EO

Parametre a popis produktu

Moderná kombinovaná chladnička pre vždy svieže, šťavnaté a čerstvé potraviny

Sofistikovaná kombinácia chladničky a priestrannej vysúvacej mrazničky vám ponúka neobmedzené možnosti pri skladovaní vašich potravín. Zaobstarajte si pomocníka do kuchyne, s ktorým bude vykladanie víkendového nákupu či príprava lahodných pokrmov skutočne hračkou. Prémiová chladnička RF50A5202B1/EO od spoločnosti Samsung vám poskytne bohatý vnútorný objem a zároveň dostatočne kompaktný vzhľad navonok. Kvalitný povrch, odolný voči odtlačkom prstov, dokonale vyvážená teplota vo vnútri s funkciou Twin Cooling Plus a množstvo inovatívnych technológií vrátane automatického výrobníka ľadu či voliteľného dávkovača vody zabudovaného do dverí prinesie do vášho domova výkonného asistenta pre celú vašu rodinu.

Výnimočne rýchle chladenie a mrazenie

Od lahodného bieleho vína cez naložené stejky až po mrazené filety čerstvého lososa. Spoľahnite sa na rýchle schladenie i mrazenie všetkých potravín stlačením jediného tlačidla. To aktivuje funkcie Power Cool a Power Freeze, ktoré začnú fúkať prúd studeného vzduchu do chladničky a začnú ochladzovať, mraziť alebo spevňovať všetky uložené položky. Zmrzlina i ľad vo formách tak budú čo najrýchlejšie pripravené na okamžitú konzumáciu.

Studené osvieženie priamo na dverách chladničky

Urobte si pohodlie a pripravte si napríklad k čítaniu knihy pohár domácej limonády, alebo sa osviežte dúškami chladivej filtrovanej vody. Voliteľný dávkovač vody s minimalistickým dizajnom je integrovaný priamo do čela dverí chladničky a nijako vás neobťažuje množstvom ovládacích prvkov. Vy sa tak budete môcť príjemne občerstviť bez toho, aby ste museli chladničku vôbec otvárať.

Koniec otravnému pátraniu medzi poličkami

Trávite čas tým, že skúmate, čo sa vlastne skrýva v záhyboch a rohoch chladničky, kam osvetlenie takmer nedosiahne? S tým je nadobro koniec. Chladnička Samsung RF50A5202B1/EO vám na vašej ceste za dobrotami posvieti LED osvetlením, ktoré dosiahne aj na tie najzapadnutejšie police, takže všetky hľadané položky budete mať neustále pod kontrolou. Navyše vyžaruje menej tepla a oproti klasickému osvetleniu je maximálne energeticky efektívne.

Ovládanie, ktoré zvládne skutočne každý

Zoznámte sa s chladničkou, ktorú zvládne ovládať malé dieťa i senior. K dispozícii totiž budú mať ľahko prístupný panel, ktorý je navyše diskrétne schovaný vo vnútri chladničky. Jednotlivé ovládacie prvky sú umiestnené do takej výšky, aby na ne dosiahla aj osoba na invalidnom vozíku, či inak zníženou schopnosťou pohybu. A keď s chladničkou naučíte pracovať vaše väčšie ratolesti, iste zvládnu množstvo nastavení aj bez vašej pomoci.

Vlastnosti

ŠtýlModerný

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Samsung RF50A5202B1/EO myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 1 469,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Samsung RF50A5202B1/EO

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy