Parametre a popis produktu

Práčka s množstvom funkcií
Praktická spredu plnená parná práčka Samsung WW80R421HFW/LE v slim prevedení je nenahraditeľný spotrebič, ktorý sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený pre 8 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1200 ot./min. Inteligentná práčka je zaradená do energetickej triedy  A+++, čím je dosiahnutá maximálna možná energetická úspora pri praní. Práčka disponuje množstvom vlastností, ktoré vám uľahčia každodenné pranie. S technológiou EcoBubble a funkciou BubbleSoak šetrne a úsporne vyperiete aj silno znečistenú bielizeň.  Všetky funkcie a programi si veľmi jednoducho navolíte pomocou otočného voliča,komfortných dotykových tlačidiel TouchControl a grafického LED displeja.

14 pracích programov: Bavlna, Vlna/Jemnné, Posteľná bielizeň, 15 min.rýchle pranie, E bavlna, Eco DrumClean, Hygiene Steam, Syntetika, plákanie, vypúšťanie/odstreďovanie, Super Eco, ...

Čistá bielizeň za krátku dobu
Nie vždy má človek čas na dlhé pranie. Ak potrebujete rýchlo očistiť len mierne zašpinenú bielizeň, práčka ponúka ideálne riešenie v podobe šikovnej technológie Rýchle pranie. Tá zaistí okamžité pranie vášho oblečenia, ktoré bude v priebehu krátkej chvíľky znova pripravené na nosenie.

Efektivita pri nízkej spotrebe
Posuňte vaše pranie na ešte vyššiu úroveň. Bez zbytočného zvýšenia vašich nákladov. Práčka od spoločnosti Samsung je totiž vybavená sofistikovanou technológiou Eco Bubble™. Tá funguje na princípe, ktorý mení prací prostriedok na aktívnu penu. Stačí na to pritom aj studená voda. A vy sa tak môžete tešiť z kvalitného, spoľahlivého a zároveň šetrného prania vašej bielizne.

Rozlúčte sa s nečistotou
Ani tie najodolnejšie škvrny sa neubránia pred premysleným riešením Bubble Soak. Prací prostriedok mení na aktívne bubliny, ktoré prenikajú do látky a zbavia ju aj tých najsilnejších nečistôt. Zároveň je pustenie technológie absolútne jednoduché. Nemusíte robiť nič viac než použiť jediné tlačidlo. Rezistentné škvrny sa tak stanú minulosťou.

Bez usadenín pracieho prostriedku
Už nebude potrebné plytvať s časom pri čistení zásobníka pracieho prostriedku. Funkcia StayClean Drawer v slim práčke vďaka špeciálne navrhnutému preplachovaciemu systému odstráni väčšie mnoštvá pracieho prostriedku. Zásobník zostane čistejší a hygienyckejší bez nepekných usadenín.

Hygienicky čistá bielizeň
Pokiaľ trpíte rôznymi alergiami s touto práčkou môžete dopriať svojej bielizne dokonalú hygienickú čistotu pomocou pary. Účinný cyklus Steam zlepšuje kvalitu prania bez potreby predprierania. Zo spodnej časti bubna vypustí paru, ktorá sa dosatane na každý kus vloženej bielizne a odstráni z nej zachytené baktérie a alergény s účinnosťou až 99,9 %.

Tichý a šetrný digitálny invertorový motor
Digitálny invertorový motor práčky prináša vyššiu energetickú účinnosť, nižšiu hlučnosť a dlhodobý výkon. Využíva silné magnety, ktoré dosahujú nižšiu prevádzkovú hlučnosť a vyšší výkon. Súčasne spotrebuje menej energie ako bežné motory a jeho životnosť je dlhodobá.

Ešte čistejšie oblečenie so Super Rinse+
Funkcia Super Rinse+ zvyšje úroveň plákania počas pracieho cyklu. Využíva extra dávku vody a výkonné odstreďovanie. Na oblečení tak zanechá omnoho menej pracieho prostriedku. Bielizeň bude čistejšia a nebude dráždiť citlivú pokožku.

Vyčistí bubon aj tesniace manžety
Dobrá práčka musí byť sama dokonale čistá. Preto je tu technológia Eco Drum Clean, ktorá zbaví práčku všetkých nečistôt a nežiaduceho pachu. Vďaka vysokým otáčkam a využitiu rôznych druhov prúdení vody odstráni z bubna až 99,9 % baktérií. A nielen z bubna, ale aj z gumených tesniacich manžiet. Navyše, to všetko bez použitia agresívnych chemikálií.

Automatická detekcia chýb
Každý sa chce vyhnúť zbytočným závadám svojich domácich spotrebičov a opravám s tým súvisiacich. Preto je práčka od spoločnosti Samsung vybavená riešením Smart Check. Dokáže okamžite rozpoznať chyby a problémy a pomocou šikovnej mobilnej aplikácie vás o nich informovať a poskytnúť možné riešenie. Nemusíte tak zbytočne merať cestu do servisu.

Tepelné teleso bez vodného kameňa
Pračka Samsung je vybavená patentovaným tepelným telesom Ceramic Heater+. To je výnimočné svojou povrchovou úpravou zo špeciálneho antiadhézneho materiálu, ktorý zabraňuje tvorbe vodného kameňa. Práve ten je pri obyčajných spotrebičoch zodpovedný za časom nižšiu tepelnú vodivosť telesa a nežiaduci pokles jeho výkonu. Vďaka Ceramic Heater+ si však váš prístroj zachová optimálny stav po oveľa dlhšiu dobu.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Samsung WW80R421HFW myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 479,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Samsung WW80R421HFW

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy

Lord W4

Lord W4

398,90 €
Lord W3
  • Ušetríte 145 €

Lord W3

583 € 438,90 €
Lord W5
  • Ušetríte 185 €

Lord W5

684 € 499,00 €
Miele WKG 130 WPS

Miele WKG 130 WPS

1 095,00 €
AEG L8FEC68SC

AEG L8FEC68SC

749,00 €