Jedálenská stolička LILY
(80.6%)
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 122 €99,00 €

Parametre a popis produktu

Unikátna barová stolička GOA zaujme milovníkov exotického dizajnu i prírodných materiálov. Je vyrobená v kombinácii z masívneho dreva z akácie a mangovníka s povrchovou úpravou "Shabby-Look" - efekt použitého nábytku. Ide výhradne o ručnú výrobu. Typické pre tento druh nábytku sú priznané nedostatky dreva a vďaka ručnému spracovaniu sa stáva každý kus úplne jedinečným. K najväčším prednostiam masívneho dreva patrí dlhá životnosť a pri správnom používaní i odolnosť. Odporúčame si pozrieť celý rovnomenný program GOA, kde nájdete ešte viac kúskov, s ktorými môžete túto barovú stoličku zladiť.

Vlastnosti

ŠtýlKoloniálny
ŠtýlIndický

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Jedálenská stolička LILY myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 99,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Jedálenská stolička LILY

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy