Sconto Konferenčný stolík AVERY
(81.2%)
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 59.9 €349,00 €

Parametre a popis produktu

Šatníková skriňa MATTINO zaujme svojim moderným dizajnom a praktickým využitím v priestore. Skriňa sa hodí do väčších miestností a vďaka svojim rozmerom zastúpi v interiéri jednu z hlavných dominánt. Skriňa disponuje 4 otočnými dverami z ktorých 2 sú vybavené zrkadlom. Vnútorné vybavenie skrine je členené do dvoch veľkých blokov. Prvý blok obsahuje 1 vloženú policu a 1 šatníkovú tyč. Druhý blok má 4 vložené police. Decentné rúčky uľahčujú otváranie jednotlivých častí skrine. Šatníková skriňa je vyrobená z ľahko udržiavateľného dreveného laminovaného materiálu.

Vlastnosti

ŠtýlModerný

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Sconto Konferenčný stolík AVERY myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 349,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Sconto Konferenčný stolík AVERY


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy