Sconto Kreslo TACO
(81.2%)

Parametre a popis produktu

Taburet MARCUS vám ponúka riešenie nenáročné na priestor, ale zároveň poskytuje niekoľko spôsobov využitia. **Bohaté čalúnenie**, poťahová tkanina **zo syntetickej kože** príjemná na dotyk a **mäkké penové jadro** zvádza položiť si unavené nohy na taburet a užiť si relax, ktorý prináša. Zároveň ponúka praktické riešenie usadenia hostí. Taburet môžete kedykoľvek **jednoducho odsunúť a umiestniť do inej časti miestnosti** a rozčleniť tak oddychový priestor podľa potreby. Ak taburet MARKUS nakombinujete s kreslom alebo sedačkou, vytvoríte príjemné, reprezentatívne odpočinkové miesto pre viac osôb.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Sconto Kreslo TACO myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 191,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Sconto Kreslo TACO


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy