Parametre a popis produktu

Jednoduchá televízna stena NONA je ideálnym riešením do menších bytov. Skladá sa z TV komody a nástennej police. Komoda je dostatočne široká aj na veľkú televíziu a TV príslušenstvo. Elegantný prírodný dekor dopĺňajú chrómové aplikácie. Vnútorné vybavenie komody je prakticky rozčlenené na prostrednú otvorenú priehradku a dva postranné úložné priestory. Otváranie otočných dverí uľahčujú kovové rúčky. Komodu môžete doplniť o tlmenie zásuviek a dvierok. Ak nástennú policu zaplníte knihami, fotografiami alebo kvetmi, vždy vaša izbu oživia a zútulnia. Materiál je kombinácia ľahko udržiavateľného laminovaného materiálu a MDF dosky.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o TV stena NONA myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 269,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka TV stena NONA


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy