Sconto Zrkadlo GOA 3513
(82.6%)
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 181 €149,00 €

Parametre a popis produktu

Štýlové zrkadlo v masívnom ráme GOA zaujme svojím exotickým dizajnom, ktorý si berie inšpiráciu v indických prvkoch. Rám zrkadla je z masívneho mangovníka a akácie z kontrolovaných indických plantáží. Povrchová úprava "Shabby-Look" zaisťuje ľahký efekt použitého nábytku a jeho neformálny vzhľad dotvárajú jemné odtiene farieb. Vďaka hrubému ručnému spracovaniu a ponechaniu prirodzených nedostatkov dreva je každý kus originálom. Odporúčame si pozrieť celý rovnomenný program GOA, kde nájdete ešte viac kúskov, s ktorými môžete toto zrkadlo zladiť.

Vlastnosti

ŠtýlIndický

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Sconto Zrkadlo GOA 3513 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 149,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Sconto Zrkadlo GOA 3513

Zoznam článkov

Ako nalepiť zrkadlo na stenu?

Ako nalepiť zrkadlo na stenu?

Dátum: 11.10.2017

Jedným z najčastejšie lepených predmetov na stenu patrí v súčasnosti zrkadlo. Ako úspešne zvládnuť lepenie zrkadla na stenu? V nasledujúcich riadkoch vás zorientujeme a poradíme, ako na to.

Čítať celý článok

Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy