Parametre a popis produktu

Je možné ich jednoducho a flexibilne naplniť: koše varioFlex
Horný kôš je vybavený až tromi sklopnými, deliteľnými etažérmi a dvomi sklopnými radmi tŕňov a dolný kôš dokonca až štyrmi sklopnými radmi tŕňov. Vďaka tomu je dosiahnutá väčšia flexibilita pri ukladaní riadu. A naviac rukoväte na košoch uľahčujú manipuláciu s nimi.

Nielen pre váš príbor, ale taktiež pre vaše šálky na espresso: príborová zásuvka.
Príborová zásuvka ponúka dodatočnú úroveň pre ukladanie riadu. Vďaka svojmu špeciálnemu designu neponúka priestor len na príbory, ale tiež na naberačky, šalátové servírovacie príbory a dokonca aj menšie porcelánové šálky na espresso. A keďže v dolnom koši teraz nie je kôš na príbory, je teraz k dispozícii priestor pre celkom 14 obedových súprav riadu.

Špecializovaný na jemné umývanie: program sklo 40 °C.
Krehké poháre potrebujú pri umývaní špeciálnu starostlivosť. Nový program Siemens sklo 40 °C je špeciálne vytvorený tak, aby vyhovoval tejto požiadavke. Najskôr umýva poháre opatrne ale dôkladne pri nízkej teplote. Potom nasleduje fáza sušenia, ktorá je špeciálne predĺžená pre extra jemné sušenie. Výsledky sú impozantné: žiarivé poháre, z ktorých sa budete tešiť veľmi dlho.

Pre zvlášť suchý riad: extra sušenie.
Pokiaľ potrebujete umyť veľa plastového riadu, zvoľte nový program Siemens extra sušenie. Používa vyššiu teplotu pre fázu sušenia a predlžuje čas sušenia. Každý plastový kúsok bude optimálne suchý.

Vkladanie veľkého množstva riadu je jednoduché.
Horný kôš je vybavený špeciálnym mechanizmom. Na bokoch sú páčky, ktorých stlačenie umožňuje nastaviťkôš výškovo v troch úrovniach.

Doživotná záruka proti škodám spôsobených vodou: aquaStop®.
Bezpečnostný systém aquaStop® zabraňuje vzniku akýchkoľvek škôd spôsobených vodou, či už na prítokovej hadici alebo netesnostiam v spotrebiči. Siemens garantuje túto záruku počas celej životnosti umývačky riadu.

10-ročná záruka proti prehrdzaveniu* vnútorného plášťa umývačiek riadu Siemens.
Ku inovatívnej technólogii môžete obzvlášť pri umývačkách riadu Siemens očakávať naviac ešte jednu vec: dlhotrvajúcu kvalitu. Vnútorný plášť umývačiek riadu Siemens je vyrovený z vysokokvalitnej ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele s použitím špeciálnych výrobných a zváracích technológii. Naviac je chránený špeciálnou povrchovou úpravou. Preto môžme ako jeden z mála výrobcov poskytnúť 10-ročnú záruku proti prehrdzaveniu vnútorného plášťa umývačky riadu. *Bližšie informácie nájdete na www.siemens-home.com/sk.

Optimálne výsledky umývania riadu stlačením jedného tlačidla: autoProgram
Po stisnutí tlačidla autoProgram, aquaSensor kontroluje úroveň znečistenia vody a riadi kedy a koľko čistej vody sa má pridať, taktiež aj teplu umývacej vody.

Efektívny, úsporný, tichý a s dlhou životnosťou: motor iQdrive.
Nižšia spotreba energie pri rovnakom výkone, krátky program s perfektnými výsledkami umývania a naviac vždy príjemne tichý pri akomkoľvek programe - to všetko nie je pre motor iQdrve žiadny problém. A k tomu všetkému má ešte jednu výhodu: minimálne opotrebovanie.

Detergent môže pôsobiť v plnej sile: dávkovací asistent.
Čistiaca tableta spadne priamo do malej záchytnej misky vďaka dávkovaciemu asistentu. Presne mierený prúd vody ju rýchlo rozpustí. Detergent je tak rovnomerne distribuovaný do celého priestoru umývačky riadu a preto máte vždy zabezpečené optimálne výsledky umývania.

Jemne, bezpečne, čisto, systém šetrného umývania skla.
Systém šetrného umývania skla - spája technológiu ochrany skla, špeciálny jemný program a výmenník tepla - umyje váš sklenený riad s najvyššou starostlivosťou.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Siemens SN536S00NE myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 590,31€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Siemens SN536S00NE

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy

Lord D3

Lord D3

599,00 €
Mora IM 632

Mora IM 632

273,20 €