Siemens WG44G000CS
(81%)
Siemens WG44G000CS

Parametre a popis produktu

speedPack L

Vyberte si tú správnu možnosť a zrýchlite pranie podľa svojich predstáv.
Potrebujete rýchlo vyprať bielizeň? Spoľahnite sa na funkciu varioSpeed, ktorá vám ušetrí čas. Nastavte želanú dobu prania alebo svoju bielizeň vyperte v rekordnom čase pomocou programov super 15 ' a super 30'.

EEC A

Naše energeticky najúspornejší automatická práčka.
Práčka v energetickej triede A pre efektívne a nekompromisné výsledky prania za každých okolností.

Program outdoor/impregnácia

Šetrné čistenie outdoorového oblečenia.
Zainvestovali ste do kvalitného outdoorového oblečenia? Zainvestujte aj do kvalitnej sušičky, ktorá ho pri sušení nepoškodí! Outdoorové odevy si vyžadujú šetrné zaobchádzanie, najmä počas sušenia. Lepené švy, membránové vrstvy a vodovzdorné textílie sú obzvlášť citlivé na teplo. Program outdoor beží nepretržite pri nízkej teplote a neustále sa meria vlhkosť – týmto spôsobom sú vaše funkčné textílie dokonale vysušené. Ak si oblečenie vyžaduje špeciálne ošetrenie, môžete do prania pridať impregnačnú kvapalinu.

Motor iQdrive s 10-ročnou zárukou.

Garantovaná dlhá životnosť: motor iQdrive so zárukou 10 rokov.
V priebehu času sa bežné motory opotrebovávajú vďaka mechanickému treniu uhlíkových kief. Bezkartáčový motor iQdrive sa prakticky neopotrebováva. Značka Siemens ručí za trvalú kvalitu motora vo svojich práčkach a poskytuje na neho záruku 10 rokov.

Bubon waveDrum

Pre obzvlášť šetrné zaobchádzanie s bielizňou: bubon waveDrum.
Inovatívna štruktúra bubna waveDrum s jedinečným tvarom vlny a asymetrickými unášačmi sa dokonale dopĺňajú. Pre obzvlášť šetrné zaobchádzanie s bielizňou.

voltMonitor

Funkcia voltMonitor poskytuje spoľahlivé informácie o aktuálnom kolísaní napätia.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Siemens WG44G000CS myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 567,89€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Siemens WG44G000CS

Zoznam článkovPridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy