Parametre a popis produktu

Presné dávkovanie - jednoduchšie ako nikdy predtým: i-Dos.
Už nikdy viac zle nadávkovaný prací prostriedok alebo aviváž. Jednoduchšie ako nikdy predtým, pretože prvý integrovaný dávkovací systém presne určuje, koľko tekutého pracieho prostriedku alebo aviváže vaša bielizeň potrebuje. Na základe druhu textílie, množstva bielizne, tvrdosti vody a stupňa znečistenia, automaticky nadávkuje na mililiter presne to správne množstvo tekutého pracieho prostriedku alebo aviváže, a výsledkom je dokonale čistá a správne ošetrená bielizeň. Nesprávne dávkovanie má za následok zle vypratú bielizeň, prípadne až poškodenú tkaninu, naviac sa zvyšuje spotreba energie a vody. Nové modely iQ800 s i-Dos použijú presne toľko pracieho prostriedku, vody a energie, koľko je skutočne potrebné.

 

Ľahké spustenie.
Funkcia Easy Start vo vašej Home Connect aplikácii vám pomôže nájsť vhodný program. Stačí len odpovedať na niekoľko jednoduchých otázok, ako napríklad druh a farba bielizne, a vzdialene odoslať odporúčané nastavenie programu do vášho spotrebiča. Takto môže trvať cesta od nájdenie ideálneho programu po spustení praní iba niekoľko sekúnd.

 

Svet technologických inovácií sa neustále vyvíja. Krok za krokom je stále viac spotrebičov viac inteligentných a prepojených. S domácimi spotrebičmi Siemens podporujúcimi Wi-Fi a technológiu Home Connect si tento vývoj konečne našiel cestu do vášho domova. Spolupráca cez Wi-Fi pripojiteľných spotrebičov, chytrého programového vybavenia a intuitívne aplikácie ponúka širokú škálu možností. Zatiaľ čo niektoré uľahčí prácu, iné otvárajú úplne nové spôsoby, a všetky dohromady činí každodenný život tak efektívny a pohodlný ako nikdy predtým. A vy môžete tráviť viac času vecami, ktoré máte radi. Pre život menej obyčajný.

 

Vzdialené ovládanie
Nechajte pranie správne zapadnúť do vášho časového rozvrhu. S aplikáciou Home Connect môžete jednoducho voliť možnosti a spúšťať vašu práčku kedykoľvek chcete, a nech už ste kdekoľvek - aby ste mali čisté prádlo pripravené presne v ten okamih, kedy ho potrebujete.

Vzdialená kontrola.
Práčka, ktorú môžete skontrolovať odkiaľkoľvek, prináša mnoho pohodlia. S pomocou aplikácie Home Connect budete vždy presne vedieť, či je vaša bielizeň už hotová alebo nie, a nikdy sa už nebudete musieť ísť na práčku niekoľkokrát zbytočne pozrieť, aby ste zistili, že ešte stále perie.
Práčky s technológiou i-Dos automaticky dávkujú prací prostriedok a aviváž tak, aby boli dosiahnuté optimálne výsledky. A teraz sa to stáva ešte pohodlnejšie: aplikácia Home Connect vám zasiela automatická oznámenia kedykoľvek je potreba doplniť nádržky alebo je vaša bielizeň vypraná.

motor iQdrive
Vždy tichý a pokojný chod, nízka spotreba energie s rovnakým výkonom, krátky program s optimálnym výsledkom prania, alebo nastavenie maximálnych otáčok odstreďovania - to všetko nie žiadny problém pre bezuhlíkový asynchrónny motor iQdrive, prakticky bez opotrebovania.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Siemens WM16XKH0EU myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 998,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Siemens WM16XKH0EU

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy

AEG LTX7E272C

AEG LTX7E272C

489,00 €
AEG L9WBA61B

AEG L9WBA61B

1 249,00 €
LG F94J7FH1W

LG F94J7FH1W

649,00 €
AEG L7FEE68SC

AEG L7FEE68SC

599,00 €
Lord W4

Lord W4

398,90 €
AEG L7FEE68SC

AEG L7FEE68SC

599,00 €
AEG LTX7E272C

AEG LTX7E272C

489,00 €
BEKO WTV6732B0

BEKO WTV6732B0

270,00 €
Lord W3
  • Ušetríte 145 €

Lord W3

583 € 438,90 €
LG F94J7FH1W

LG F94J7FH1W

649,00 €