Sporten RS CLASSIC JR SKIN 172 - Juniorské bežecké lyže na klasiku s podporou stúpania
(84.2%)
Produkt sa už nepredáva

Parametre a popis produktu

Lyže Sporten RS CLASSIC JR SKIN vychádzajú z dospelej verzie klasických bežiek pre začínajúcich pretekárov. Majú odolnejšiu konštrukciu, ale sú určené len na upravené trate. Jedná sa o model najvyššej kvality a konštrukčného riešenia. Ultraľahké jadro tvorené kombináciou hi-tech materiálov je doplnené hladkou skĺznicou Hladká skĺznica HM Graphite Base a tulením pásom v oblasti, kde sa bežne maže stúpací vosk. Takto upravené lyže sú vhodné na tréning alebo preteky bez dlhých príprav s mazaním a môžete ich používať aj na novom prašane, alebo v zamrznutej stope.

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Sporten RS CLASSIC JR SKIN 172 - Juniorské bežecké lyže na klasiku s podporou stúpania myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 116,95€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Sporten RS CLASSIC JR SKIN  172 - Juniorské  bežecké lyže na klasiku s podporou stúpania


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy