STANLEY Gola sada 81 dielna
(79.8%)
STANLEY Gola sada 81 dielna
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 49,99 €

Parametre a popis produktu

Popis produktu
STANLEY STHT0-73930 je sada gola kľúčov, konkrétnejšie sada nástrčných prípadne i zástrčných hlavíc s ovládačmi. Stal sa nenahraditeľným pomocníkom a nemôže chýbať v žiadnej dielni. Ide o sadu gola kľúčov, ktorej kufrík možno dostať v čiernej farbe. Kufrík obsahuje račňu s plastovou rukoväťou, 1/2", 3/8" a 1/4" račne (43 zubov), 6-hranné hlavice, 20ks 1/4" bitov a nástrčné kľúče. Výhodou račne je zrýchlenie práce, kľúč sa nemusí po každom otočení vyberať a znovu nasadzovať. Rozmery STANLEY STHT0-73930 sú výška: 37cm, šírka: 25cm, hĺbka: 8cm a jeho hmotnosť sú necelé štyri kilogramy.

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o STANLEY Gola sada 81 dielna myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 49,99€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka STANLEY Gola sada 81 dielna

Zoznam článkov


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy