Švihadlo inSPORTline JR5315
(77.6%)
Švihadlo inSPORTline JR5315
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 9,10 €

Parametre a popis produktu

Švihadlo inSPORTline JR5315 je skvelým doplnkom gymnastiky a s jeho pomocou môžete predvádzať veľa druhov kondičných cvičení, tým najčastejším sú preskoky krúžiaceho švihadla. Predvádzaním tohto cviku dynamicky posilňujete svalstvo na nohách a súčasne rozvíjate a posilňujete činnosť vnútorných orgánov, obehového, dychového a termoregulačného systému. Tento jednoduchý, ale maximálne efektívny cvik Vás prinúti k pravidelnému rytmu dýchania a výrazne prispieva k zlepšeniu kĺbovej pohyblivosti. Rúčky tohto švihadla inSPORTline JR5315 sú ergonomicky tvarované a lano švihadla je z PVC.


Technický popis:

  • švihadlo pre všestranné kondičné cvičenie, posilňovanie dýchania a činnosti kĺbov
  • rúčky ergonomicky tvarované
  • lano z PVC zaisťuje ideálne hladký pohyb pri preskokoch
  • možnosť lubovoľného skrátenia švihadla
  • dĺžka švihadla: 290 cm
  • vyrobené zo zdravotne neškodných materiálov

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Švihadlo inSPORTline JR5315 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 9,10€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Švihadlo inSPORTline JR5315


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy