Švihadlo inSPORTline Jumpfix so záťažou 2x265 g
(79.2%)
Švihadlo inSPORTline Jumpfix so záťažou 2x265 g
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 8,70 €

Parametre a popis produktu

Švihadlo inSPORTline Jumpfix so záťažou je výborným doplnkom domácej gymnastiky. Pomocou neho je možné vykonávať veľa druhov kondičných cvičení, tým najčastejším sú preskoky krúžiaceho švihadla. Vykonávaním tohto cviku dynamicky posilňujete svalstvo nôh ale aj rúk a súčasne rozvíjate a posilňujete činnosť vnútorných orgánov, obehového, dýchacieho a termoregulačného systému. Tento jednoduchý, ale maximálne efektívny cvik Vás núti k pravidelnému rytmu dýchania a výrazne prispieva k zlepšeniu kĺbovej pohyblivosti. Jeho záťažové rúčky sú vyrobené z kvalitného PVC a obsahujú závažia s hmotnosťou 265 gramov. Celková pevná dĺžka švihadla je 315 cm.


Technický popis:

  • pevné rúčky so záťažou 2 x 265 g
  • materiál držadiel: PVC
  • celková dĺžka: 315 cm (pevná, nie je možné nastavovať)
  • dĺžka držadla: 14,5 cm
  • vyrobené zo zdravotne neškodných materiálov

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Švihadlo inSPORTline Jumpfix so záťažou 2x265 g myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 8,70€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Švihadlo inSPORTline Jumpfix so záťažou 2x265 g


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy