Tefal Air Force 360 Flex Pro TY9471 - Tyčový vysávač
(81.4%)
Cena a dostupnosť je len orientačná, nepodarilo sa stiahnuť aktuálny stav.
Bežná cena: 312 €159,00 €

Parametre a popis produktu

Tyčový vysávač Tefal Air Force 360 ​​Flex Pro TY9471 Vďaka flexibilite dosiahne vysávač na nečistoty na ťažko prístupných miestach 5-krát efektívnejšie Až dvakrát silnejší nový motor Vysoká výdrž batérie až 35 minút   3 hodiny nabíjania Čistenie všetkých druhov povrchov Unikátna hlavica s LED osvetlením Nadstavec na čistenie povrchov sedadiel a nábytkových tkanín Predlžovacia hubica v prípade ťažko prístupného nábytku Bezvreckový dizajn a ľahká údržba Ergonomicky tvarovaná rukoväť Kompletná súprava príslušenstva na starostlivosť o auto a zvieratá 2 hlavice, 3 nadstavce, nástenný držiak Predstavenie vysávača Tefal Air Force 360 ​​Flex Pro TY9471 Akumulátorový vysávač Air Force 360 Flex Pro úplne zmení váš spôsob vysávania. Vďaka inovatívnemu a flexibilnému dizajnu vysávač dosiahne na nečistoty pod nízkym nábytkom až 5-krát efektívnejšie. Zariadenie má sací výkon 100 W, čo v kombinácii s bezkáblovým vyhotovením umožňuje jednoduché čistenie všetkých zákutí. Vysávanie nebolo nikdy jednoduchšie. Zabudnite na zohýbanie sa počas vysávania Nízky nábytok alebo neprístupné medzery? Zabudnite na zohýbanie sa počas vysávania! Vďaka inovatívnej flexibilnej trubici s technológiou Flex môžete dosiahnuť na nečistoty pod nízkym nábytkom až 5-krát efektívnejšie. Čistota v každom kúte Vysoký výkon bezkefového motora až 100 W v kombinácii s absenciou kábla zaručuje dôkladné vysávanie všetkých povrchov, ako sú dlaždice, parkety a koberce, a dosiahnutie do všetkých zákutí vášho bytu. Výdrž batérie 35 minút vysávania bez dobíjania – vďaka lítium-iónovej batérii s napätím 21,9 V vyčistíte dôkladne a bez náhlenia všetky zákutia. Čas nabíjania zariadenia sú len 3 hodiny. Už žiadne nečistoty Užite si praktickú súpravu nadstavcov na ľahké vysávanie rôznych typov povrchov: Mini turbo kefa na odstraňovanie chĺpkov. Teleskopická štrbinová hubica na vysávanie všetkých ťažko dostupných miest. Kefa na čalúnenie na vysávanie chúlostivých povrchov. Predlžovacia hubica na odstraňovanie prachu z vysokých políc. Od podlahy k stropu Vďaka plochej kefke Power Slim Vision s LED osvetlením uvidíte každú nečistotu aj pod nábytkom. Po odstránení kefy dosiahnete aj na prach pod stropom a ručný vysávač vám pomôže rýchlo vysať omrvinky zo stola alebo pohovky. Tichý a efektívny Vysávač TEFAL Air Force 360 Flex pracuje rovnako efektívne, ale 2-krát tichšie. Vďaka tomu si môžete užiť pohodlné upratovanie bez bolesti hlavy. Pohodlné vysávanie Bezvreckový systém, nízka hmotnosť, pohodlné uchopenie, tlačidlo zapnutia/vypnutia, ktoré nemusíte držať pri vysávaní, a kefy Easy Brush namontované na vysávači, ktoré sú vždy poruke (po odpojení napríklad ručného vysávača ho môžete použiť okamžite bez ďalšieho príslušenstva) – všetky tieto riešenia vám zaistia naozaj pohodlné vysávanie. Technická špecifikácia: Model: Tefal Air Force 360 Flex Pro TY9471 Farba: biela/modrá Rozmery: 131,9 x 25,0 x

Viac fotografií a informácií ...

Zoznam článkov

8 tipov, ako predĺžiť životnosť vysávača

8 tipov, ako predĺžiť životnosť vysávača

Dátum: 07.03.2019

Upratovanie chce mať mnoho ľudí z krku čo najskôr, a preto vysávajú aj to, čo by mali pozametať, ťahajú vysávač z jednej miestnosti do druhej, čím napínajú prívodný kábel a filtre tiež nečistia tak často, ako by si zaslúžili. Čo s tým?

Čítať celý článok


Pridať komentár

Upozorňujeme vás, že TopByvanie.sk je katalóg nábytku, nie sme predajcami ponúkaných vecí. Pre viac informácií kontaktujte predajcu.

Alternatívy