Parametre a popis produktu

Tefal GV9620E0 Pro Express Ultimate +
Tlak pary: 8bar
Príkon: 2600W
Objem nádržky: 1.9l
Doba zahrievania: 2min
Výstup pary: 180g/min
Parný ráz: 650g/min
Žehliaca plocha Durilium AirGlide Autoclean
Inteligentné čidlo Smart Steam
 Eco režim a Silence technológia
Háčik na dvere
Profesionálna účinnosť a vysokým parným výkonom
Najvýkonnejšia žehlička s parným generátorom s technológiou vysokotlakého bojleru pre výrobu pary s tlakom až 8 barov sa radí medzi najvýkonnejšie modely od značky Tefal. Tento vysokotlakový parný generátor s ľahkým použitím ponúka rýchlejšie žehlenie a špičkovú účinnosť vďaka kombinácii nového vysokotlakového bojleru pre výrobu pary s nepretržitým výstupom až 180 g/min. S najúpornejšími záhybmi aj hrubšími látkami si poradí silný parný ráz s výkonom až 650 g/min. Pre vaše žehlenie na poslednú chvíľu môžete použiť háčik na dvere pre ľahké zvislé naparovanie.

Intuitívny ovládací panel a bezpečnostný zámok
Vysoko intuitívny ovládací panel, teraz prakticky umiestnený na rukoväti ,ktorý viete ovladať jednoducho jednou rukou vám ponúka 5 predvolených nastavení pre voľbu ideálnej kombinácie pary a teploty pre všetky druhy látok. Jednoduché a bezpečné prenášanie s ochranným krytom a  uzamykacím systémom je zárukou bezpečného a jednoduchého prenášania a skladovania.

Technológia Smart Steam
Žehlička s parným generátorom Pro Express Ultimate [+] prináša profesionálnu účinnosť vďaka kombinácii najsilnejšieho parného výkonu a novej technológie Smart Steam. 
Inteligentný senzor rozpozná pohyb vašej žehličky a zaistí automatické dávkovanie pary a tým poskytne dokonalý zážitok zo žehlenia. 

Odnímateľná nádoba na vodu a tiché čerpadlo
Pre maximálny komfort je parný generátor Tefal Pro Express Ultimate+ vybavený vyberateľnou nádržkou na vodu s objemom 1,9 litra, ktorú ľahko doplníte aj počas žehlenia. Inovatívna technológia tichého čerpadla zaistí mimoriadne komfortné žehlenie s minimálnou hlučnosťou.

Dokonalý sklz
Mimoriadne tenká žehliaca plocha Durilium AirGlide Autoclean ponúka najlepšiu klznosť z výrobkov značky Tefal, pre rýchle a nenáročné žehlenie s klznosťou vyššou o 33% a dlhodobým výkonom. 

Systém dvojitej ochrany
Systém dvojitej ochrany prináša žehlenie úplne bez starostí. Jedinečný zberač vodného kameňa zaručuje dlhodobý parný výkon a technológia Protect System proti odkvapkávaniu chráni vaše odevy proti škvrnám. So svojím jedinečným parným výkonom a šikovnými modernými funkciami. Veľkou výhodou je že vďaka kombinácii teploty a tlaku pary zlikviduje vysokotlakový parný generátor vo všetkých látkach, ktoré je možné žehliť, až 99,99% baktérií.

Vlastnosti

ŠtýlModerný

Viac fotografií a informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Tefal GV9620E0 myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 499,00€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Tefal GV9620E0

Zoznam článkov


Pridať komentár


Alternatívy

Braun TS515

Braun TS515

35,90 €
Tefal FV5350

Tefal FV5350

46,99 €
Tefal FV5525

Tefal FV5525

49,99 €
Tefal FV5525

Tefal FV5525

49,99 €
Tefal FV4970

Tefal FV4970

39,99 €